جدید ترین بروزرسانی ها :
شركت پالايش گاز پارسيان
نظرسنجی
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 163288
تعداد بازديد از سايت: 33423497
تعداد بازديد زيرپورتال: 235204
اين زيرپورتال امروز: 135
در امروز: 7840
اين صفحه امروز: 62
دريافت RSS در امروز: 752 دريافت RSS صفحه: 0
با هدف پایداری و استمرار تولید؛ تعمیرات اساسی در پالایشگاه گاز پارسیان آغاز شد 
با هدف پایداری و استمرار تولید؛ تعمیرات اساسی در پالایشگاه گاز پارسیان آغاز شد. به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با اعلام این خبر افزود: بر اساس برنامه ریزی سالانه، تعمیرات اساسی این پالایشگاه آغاز و طبق برنامه ادامه خواهد یافت. 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان: دیروز جهاد در میدان جنگ بود و امروز جهاد در عرصه تولید 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان: دیروز جهاد در میدان جنگ بود و امروز جهاد در عرصه تولید مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان به مناسبت تقارن هفته دفاع مقدس و تعمیرات اساسی سالیانه پالایشگاه گفت: دیروز جهاد در میدان جنگ و امروز در عرصه تولید است. 
با حضور چشمگیر کارکنان شرکت پالایش گازپارسیان گلزار شهدای شهرستان مهر غبار روبی و گل افشانی شد. 
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با حضور چشمگیر کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان گلزار شهدای شهرستان مهر غبار روبی و گل افشانی شد. 
حضور پرشور بسیجیان شرکت پالایش گاز پارسیان در مراسم رژه روز آغازین هفته دفاع مقدس 
بسیجیان شرکت پالایش گاز پارسیان همزمان با فرا رسیدن 31 شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس در مراسم رژه شهرستان مهر حضور چشمگیری داشتند.  
به مناسبت هفته دفاع مقدس:‌ دیدار با خانواده ایثارگران و جانبازان شرکت پالایش گاز پارسیان 
به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیر عامل و جمعی از کارکنان پالایشگاه پارسیان با خانواده ایثارگران و جانبازان این پالایشگاه دیدار نمودند.  
برگزاری جلسه خاطره گویی به مناسبت هفته دفاع مقدس در پالایشگاه پارسیان 
به مناسبت هفته دفاع مقدس، جلسه خاطره گویی در نمازخانه ساختمان اداری پالایشگاه گاز پارسیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پالایشگاه گاز پارسیان، سردار یزدانی معاونت تربیت بدنی سازمان بسیج مستضعفین در این جلسه با بیان خاطراتی از رزمندگان اسلام و بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) در هشت سال دفاع مقدس یاد آنان را گرامی داشت.  
اقامه نماز باشکوه عید قربان در شرکت پالایش گاز پارسیان 
به گزارش روابط عمومی در این آیین معنوی، مدیر عامل، مسوولین و کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان با استقبال پر شور و همیشگی، نماز عید قربان را همزمان با سراسر کشور به امامت حجه الاسلام لاهوتی اقامه کردند. 
اقامه نماز باشکوه عید قربان در شرکت پالایش گاز پارسیان 
به گزارش روابط عمومی در این آیین معنوی، مدیر عامل، مسوولین و کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان با استقبال پر شور و همیشگی، نماز عید قربان را همزمان با سراسر کشور به امامت حجه الاسلام لاهوتی اقامه کردند. 
برگزاری مراسم معنوی دعای عرفه در شرکت پالایش گاز پارسیان 
مراسم معنوی دعای عرفه در نمازخانه ساختمان اداری شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بعد از ظهر یکشنبه همزمان با نهم ذی الحجه، آیین عبادی معنوی و پرفیض دعای عرفه در نمازخانه ساختمان اداری با حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار گردید. 
بازدید نماینده منتخب مردم شهرستان های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی از پالایشگاه گاز پارسیان 
دکتر سید محسن علوی نماینده منتخب مردم شریف شهرستان های مهر و لامرد از پالایشگاه گاز پارسیان بازدید نمود. به گزارش روابط عمومی، در ابتدا نماز ظهر و عصر با حضور مدعوین در کنار تلاشگران عرصه تولید گاز اقامه گردید. 


مجری سایت : شرکت سیگما