جدید ترین بروزرسانی ها :
شركت پالايش گاز پارسيان
آمار سایت
تعداد بازديد از سايت (تا امروز: 10624554


امروز: 2229
) تعداد بازدید از اين صفحه( تا امروز: 15317 امروز: 7 )
دريافت RSS در امروز: 112 دريافت RSS صفحه: 0
منو
بيشتر
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
نظرسنجی
بازدید مدیران عامل شرکت های پالایش گاز بیدبلند و ایلام از پالایشگاه گاز پارسیان 
مدیران عامل شرکت های پالایش گاز بید بلند و ایلام از پالایشگاه گاز پارسیان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی، مهندس علی محمد پوررضا و مهندس نجف بلالی مدیران عامل شرکت های پالایش گاز بید بلند و ایلام از دومین تأمین کننده گاز کشور بازدید کردند و با واحدهای مختلف فرآیندی آشنا شدند.  
مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان در جلسه مشترک با شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی: برای خدمات رسانی مطلوب باید به طور شبانه روزی سیستم های بالادست و پایین دست پایش شوند. 
مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان در جلسه مشترک با شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی گفت: خدمات رسانی مطلوب باید به طور شبانه روزی سیستم های بالادست و پایین دست پایش شوند. به گزارش روابط عمومی در این جلسه که در محل پالایشگاه و به منظور هماهنگی جهت تأمین پایدار گاز در فصل سرد برگزار شد مهندس فرشید ابدالی دهدزی ضمن تأکید بر تولید ایمن و رعایت الزامات HSE(ایمنی، بهداشت و محیط زیست) گفت: از آنجا که رسالت اصلی شرکت ملی گاز، خدمات رسانی مطلوب و پایدار گاز و تحویل آن در اقصی نقاط کشور می باشد ضرروری است که با هماهنگی بین بالادست و پایین دست سیستم ها به صورت شبانه روزی پایش شوند. مدیرعامل دومین تأمین کننده گاز کشور در این جلسه ضمن تبریک انتصاب آقای منتظری به عنوان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی اظهار امیدواری کرد: با حضور ایشان امیدواریم هماهنگی ایجاد شده گسترش یافته تا بتوانیم در گرما بخشیدن به خانه های هموطنان در فصل سرد پیش رو همانند گذشته سربلند باشیم.  
به مناسبت هفته دفاع مقدس: از ایثارگران شرکت پالایش گاز پارسیان تقدیر شد. 
به گزارش روابط عمومی به مناسبت هفته دفاع مقدس طی مراسمی با حضور حجت لااسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهرستان مهر، مدیرعامل، و حضور پرشور کارکنان از ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شرکت پالایش گاز پارسیان تجلیل به عمل آمد.  
حضور پرشور بسیجیان شرکت پالایش گاز پارسیان در مراسم رژه روز آغازین هفته دفاع مقدس 
بسیجیان شرکت پالایش گاز پارسیان در مراسم رژه آغازین روز هفته دفاع مقدس در شهرستان مهر حضوری چشمگیری داشتند. به گزارش روابط عمومی، روز سه شنبه مصادف با 31 شهریور ماه در مراسمی با حضور مهندس ابدالی دهدزی مدیر عامل، امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان مهر با رژه نیروهای مسلح موتوری و پیاده و با حضور پرشور بسیجیان گروهان شهید تندگویان پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) پالایشگاه هفته دفاع مقدس آغاز شد.  
رییس دادگستری شهرستان مهر در بازدید از پالایشگاه گاز پارسیان: تلاش های کارکنان پالایشگاه واقعاً بی نظیر و ستودنی است. 
رییس دادگستری شهرستان مهر در بازدید از پالایشگاه گاز پارسیان: تلاش های کارکنان پالایشگاه واقعاً بی نظیر و ستودنی است. رییس دادگستری شهرستان مهر در بازدید از پالایشگاه گاز پارسیان گفت: تلاش های کارکنان پالایشگاه واقعاً بی نظیر و ستودنی است. به گزارش روابط عمومی همزمان با انجام عملیات تعمیرات اساسی و پس از بازدید رحیمیان رییس دادگستری شهرستان مهر ضمن تشکر از فعالیت های گسترده پالایشگاه گفت: تلاش های کارکنان پالایشگاه واقعاً بی نظیر و ستودنی است و آنچه که واضح و مبرهن است همه پرسنل پالایشگاه با زحمات شبانه روزی علی رغم کار طاقت فرسا، تمام توان خود را برای خدمت به کشور به کار بسته اند.  
مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان: دفاع مقدس ادامه دارد و تنها عرصه دفاع و جهاد تغییر یافته است. 
مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان در جلسه روزانه تعمیرات اساسی گفت: دفاع مقدس پایان نیافته و تنها عرصه دفاع و جهاد تغییر یافته است. به گزارش روابط عمومی، مهندس فرشید ابدالی دهدزی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در عملیات تعمیرات اساسی بر مبنای برنامه ریزی و پیش بینی های صورت گرفته گفت: دفاع مقدس پایان نیافته و تنها عرصه آن تغییر یافته است و جاودانه بودن آن به این دلیل است که رنگ الهی دارد.  
مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان: انجام تعمیرات اساسی پالایشگاه با استفاده از توان داخلی به نمایش گذاشتن اقتدار ملی است. 
مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان: انجام تعمیرات اساسی پالایشگاه با استفاده از توان داخلی به نمایش گذاشتن اقتدار ملی است. به گزارش روابط عمومی، مهندس ابدالی دهدزی در بازدید از روند اجرای تعمیرات اساسی سال 94 در پالایشگاه گاز پارسیان اظهار داشت: انجام تعمیرات اساسی با استفاده از توان داخلی به نمایش گذاشتن اقتدار ملی و مصداق عینی شعار خواستن توانستن است، که موجب رشد و بالندگی کشور در این عرصه شده است.  
امام جمعه شهرستان مهر: فعالیت های فرهنگی پالایشگاه گاز پارسیان در سطح شهرستان مهر و منطقه بی نظیر است. 
امام جمعه شهرستان مهر: فعالیت های فرهنگی پالایشگاه گاز پارسیان در سطح شهرستان مهر و منطقه بی نظیر است. حجت الاسلام و المسلمین حسینی در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس پالایشگاه گاز پارسیان گفت: فعالیت های فرهنگی پالایشگاه گاز پارسیان در سطح شهرستان مهر و منطقه بی نظیر است. به گزارش روابط عمومی، همزمان با هفته دفاع مقدس و در آیین افتتاح نمایشگاه تفحصی در خاک حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهرستان مهر، ضمن تشکر از برپایی این نمایشگاه و تقدیر از دست اندرکاران آن اظهار داشت: احساس مسئولیتی که در رابطه با ترویج فرهنگ دفاع مقدس، قرآن و معارف اسلامی در پالایشگاه وجود دارد نشان می دهد تعهد و تخصص به صورت یکجا وجود دارد و یقیناً تلاشی که در این راه صورت می گیرد در مباحث فنی و تولید نیز مشهود است.  
به مناسبت هفته ی دفاع مقدس صورت گرفت: بازدید از خانواده ی جانبازان شرکت پالایش گاز پارسیان. 
به گزارش روابط عمومی مهندس ابدالی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان به همراه معاونین ، روسا و مسوولین با حضور در خانواده های جانبازان ، از مجاهدت ها و دلیری های هشت سال دفاع جانانه و با صلابت آنان تجلیل کرد. در این دیدار صمیمی که با همت پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) و روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان صورت گرفت مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان ضمن تبریک فرار رسیدن هفته دفاع مقدس با اشاره به دلاورمردی های رزمندگان گفت: ما باید همواره یاد و خاطره ی شهدای جنگ تحمیلی را گرامی بداریم و به فرموده ی رهبر معظم انقلاب که فرمودند یاد و خاطره ی شهدا کمتر از مقام شهادت نیست عمل کنیم و بدانیم که شهدا و رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس بدون هیچ چشمداشتی تمام داشته های خود را در طبق اخلاص قرار داده و آن را فدای عزت و سربلندی کشور کرده اند.  
رونمایی از کتاب همنشین گل در شرکت پالایش گاز پارسیان  
از کتاب همنشین گل با حضور آزاده ی سرفراز غلامرضا نوشادی نویسنده ی اثر در شرکت پالایش گاز پارسیان رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی همزمان با شروع هفته دفاع مقدس و آغاز به کار نمایشگاه تفحصی در خاک با حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان از کتاب ارزشمند همنشین با گل اثر آزاده سرفراز غلامرضا نوشادی ، طی مراسم خاصی رونمایی شد.  


Powered By Sigma ITID.