جدید ترین بروزرسانی ها :
شركت پالايش گاز پارسيان
آمار سایت
تعداد بازديد از سايت (تا امروز: 26756825


امروز: 57418
) تعداد بازدید از اين صفحه( تا امروز: 7075 امروز: 290 )
دريافت RSS در امروز: 76 دريافت RSS صفحه: 3
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
نظرسنجی
به مناسبت بزرگداشت ابوعلی سینا: از پزشکان شرکت پالایش گاز پارسیان تقدیر شد. 
به مناسبت بزرگداشت ابوعلی سینا: از پزشکان شرکت پالایش گاز پارسیان تقدیر شد. به مناسبت بزرگداشت ابوعلی سینا از پزشکان مرکز طب صنعتی شرکت پالایش گاز پارسیان تقدیر شد.  
برگزاری اردوی فرهنگی،تفریحی خانواده های کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان 
اردوی فرهنگی، سیاحتی کارکنان همراه با خانواده های آنان در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.  
به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی مسجد از خادمین نماز در شرکت پالایش گاز پارسیان تجلیل به عمل آمد. 
مراسم گرامیداشت روز جهانی مسجد در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار و از خادمین نماز تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی‏، در این مراسم که بین نماز ظهر و عصر برگزار شد، از خادمین نمازخانه تجلیل بعمل آمد.  
کسب رتبه دوم مسابقات قرآن بهار در بهار شرکت ملی گاز ایران توسط فرزندان کارکنان پالایشگاه گاز پارسیان  
فرزندان کارکنان پالایشگاه گاز پارسیان در مسابقات قرآن بهار در بهار شرکت ملی گاز ایران مقام دوم این دوره را کسب نمودند. 
برگزاری مراسم استقبال از تیم برتر مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران 
مراسم استقبال از تیم برتر مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید. مراسم استقبال از متسابقین قرآنی در نوزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.  
کسب رتبه نخست مرحله سراسری مسابقات قرآن توسط سفیران شرکت پالایش گاز پارسیان 
سفیران قرآنی شرکت پالایش گاز پارسیان در هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران (بهار در بهار ) به مقام برتر این دوره مسابقات دست یافتند. 
تولید گاز پالایشگاه پارسیان در چهارماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از ٢,٦ درصد افزایش داشته است. 
مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان اظهار کرد: در چهارماه پارسال هشت میلیارد و ٦٧٢ میلیون مترمکعب گاز تولید شده که این مقدار در بازه زمانی امسال با ٢,٦ درصد افزایش به هشت میلیارد و ٨٩٩ میلیون مترمکعب رسیده است. 
کسب مقام اول تیمی توسط قاریان و حافظان قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت پالایش گاز پارسیان 
به گزارش روابط عمومی، در هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم، نهج البلاغه و اذان ویژه کارکنان و همسران شرکت ملی گاز ایران (بهار در بهار) که به میزبانی شرکت گاز استان اصفهان برگزار شد گروه اعزامی شرکت پالایش گاز پارسیان در رشته های حفظ و مفاهیم قرآن کریم، نهج البلاغه موفق به کسب مقام اول تیمی در این دوره از مسابقات قرآنی شدند. در مراسم پایانی هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان و همسران، نفرات برتر در دو بخش آقایان و خواهران معرفی شدند که شرکت پالایش گاز پارسیان بیشترین امتیاز را در این دوره از مسابقات قرآنی کسب نمود.  
ارزیابی کیفی نظام مشارکت شرکت پالایش گاز پارسیان با هدف ارزیابی عملکرد سالهای 92 و 93 توسط ارزیابان شرکت ملی گاز ایران انجام شد. 
ارزیابی کیفی نظام مشارکت شرکت پالایش گاز پارسیان با هدف ارزیابی عملکرد سالهای 92 و 93 توسط ارزیابان شرکت ملی گاز ایران انجام شد. به گزارش روابط عمومی، کیانوش پاک ضمیر دبیر نظام مشارکت شرکت پالایش گاز پارسیان با اعلام این خبر گفت: این فرایند در گذشته هر سال یک بار و با هدف اطمینان بخشی از حرکت در تعالی این نظام ارزشمند در سطح شرکت ملی گاز ایران و با استفاده از ارزیابان مجرب و منتخب شرکت آزاد پیران و فعال نظام مشارکت می باشد، برگزار می شود 
نصب و راه اندازی اولین توربین 25 مگاواتی ایرانی در پالایشگاه گاز پارسیان 
اولین توربین 25 مگاواتی ساخت داخل در پالایشگاه گاز پارسیان نصب و راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی، مهندس فرشید ابدالی دهدزی با اعلام این خبر افزود: به یمن ایام پربرکت ماه مبارک رمضان و در پی تلاش های مستمر و شبانه روزی همه همکاران و نمایندگان شرکت سازنده داخلی، اولین توربین 25 مگاواتی ایرانی به نام MGT30 با موفقیت نصب و راه اندازی شد. مدیرعامل سومین تأمین کننده گاز طبیعی کشور تصریح کرد: این توربین که صددرصد قطعات آن توسط متخصصان داخلی تولید و تست شده است در بهمن ماه سال گذشته نیز با موفقیت در شرکت سازنده مورد تست و آزمایش کارگاهی قرار گرفت و اکنون پس از نصب و راه اندازی با اتمام مرحله تست 72 ساعته با حداکثر توان در مدار تولید قرار گرفته است.  


Powered By Sigma ITID.