جدید ترین بروزرسانی ها :
شركت پالايش گاز پارسيان
آمار سایت
تعداد بازديد از سايت (تا امروز: 13117056


امروز: 16826
) تعداد بازدید از اين صفحه( تا امروز: 27458 امروز: 99 )
دريافت RSS در امروز: 143 دريافت RSS صفحه: 0
منو
بيشتر
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
نظرسنجی
برگزاری جلسات کمیته های مشترک کارشناسی و راهبردی خوراک پالایشگاه گاز پارسیان  
جلسات کمیته های مشترک کارشناسی و راهبردی خوراک پالایشگاه پارسیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان، به منظور تبادل نظر و اتخاذ راهکارهای لازم جهت تأمین پایدار گاز در سال جاری، نشست های کمیته های مشترک کارشناسی و همچنین کمیته راهبردی خوراک پالایشگاه پارسیان در تاریخ 3و 4 آذرماه با حضور مسؤولان و کارشناسان ارشد شرکت نفت مناطق مرکزی، شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، امور مهندسی تولید معاونت عملیات شرکت ملی گاز ایران و شرکت پالایش گاز پارسیان در محل سالن کنفرانس مرکزی این شرکت برگزار شد.  
برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته بسیج در شرکت پالایش گاز پارسیان 
مسابقات ورزشی به مناسبت هفته بسیج در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ضمن گرامیداشت هفته بسیج و اجرای برنامه های مختلف مرتبط با این ایام شکوهمند،پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی طناب کشی و دو میدانی کرد.  
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان نمونه در شرکت پالایش گاز پارسیان 
مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان نمونه در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره)، مراسم گرامیداشتی ویژه هفته بسیج با حضور مدیر عامل، معاونین، روسا، مسوولین و جمع کثیری از پرسنل بسیجی پالایشگاه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان مهر برگزار شد.  
شیخ حسین انصاریان در دیدار با بسیجیان شرکت پالایش گاز پارسیان: کارکنان صنعت گاز کشور نقش به سزایی در رفاه مردم دارند. 
شیخ حسین انصاریان در دیدار با بسیجیان شرکت پالایش گاز پارسیان در نشستی بصیرتی ضمن تبریک هفته بسیج به ایراد سخنرانی پرداخت و از خدمات صنعت گران عرصه ی تولید گاز قدردانی نمود. 
برگزاری سمینار استقرار سیستم مدیریت انرژی در شرکت پالایش گاز پارسیان 
سمینار استقرار سیستم مدیریت انرژی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی همزمان با آغاز پروژه استقرار سیستم مدیریت انرژیISO50001 سمینار استقرار سیستم مدیریت انرژی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار گردید  
برگزاری اولین سمینار آموزشی – تربیتی جوانه های مِهر توسط پالایشگاه گاز پارسیان در شهر مُهر 
اولین سمینار آموزشی – تربیتی جوانه های مِهر توسط پالایشگاه گاز پارسیان در شهر مُهر برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی، در این سمینار که با موضوع خانواده و تربیت فرزندان برگزار شد؛ بهزادی رییس روابط عمومی پالایشگاه گاز پارسیان اظهار داشت: در راستای مسئولیت های اجتماعی خود که در بطن خط مشی و مدیریت روزمره پالایشگاه جای گرفته؛ اقدام به برگزاری این سمینار تحت عنوان جوانه های مِهر در شهر مُهر نموده و ان شاء الله در جلسات بعدی متناسب با مقاطع تحصیلی از مادرانی که فرزندانی در این مقاطع دارند دعوت به عمل خواهد آمد.  
برگزاری سومین نشست امور بانوان فرمانداری شهرستان مهر با رابطین ادارات به میزبانی شرکت پالایش گاز پارسیان 
سومین نشست امور بانوان فرمانداری شهرستان مهر با رابطین ادارات در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی در این نشست، مهندس فرشید ابدالی دهدزی ضمن تشکر از فعالیت های چشمگیر مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان مهر و با تأکید بر نقش بانوان در توسعه و پیشرفت جامعه اظهار داشت:  
نمایندگان امور بانوان ادارات شهرستان مهر از پالایشگاه گاز پارسیان بازدید کردند. 
به گزارش روابط عمومی در این بازدید که با هماهنگی و سرپرستی امور بانوان فرمانداری شهرستان مهر صورت گرفت؛ ابتدا بازدید کنندگان با حضور در اداره آموزش واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) با موارد ایمنی و خطرات ناشی از کار در محیط گازی و پالایشگاه و همچنین استفاده از وسایل گاز سوز در منازل و خطرات عدم رعایت مسائل ایمنی آن آشنا شدند. 
بازدید دانشجویان پیام نور شهرستان مهر از شرکت پالایش گاز پارسیان 
دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت دانشگاه پیام نور شهرستان مهر به منظور آشنایی با صنعت گاز کشور و همچنین نحوه ی مدیریت و انبارداری از شرکت پالایش گاز پارسیان بازدید کردند.  
نشست روسا و دبیران هیأت های ورزشی پالایشگاه گاز پارسیان  
نشست روسا و دبیران هیأت های ورزشی پالایشگاه گاز پارسیان به منظور ارائه گزارش و بررسی مشکلات ورزشی این هیأت ها در سالن کنفرانس ساختمان اداری برگزار شد. 


Powered By Sigma ITID.