جدید ترین بروزرسانی ها :
شركت پالايش گاز پارسيان
نظرسنجی
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 331930
تعداد بازديد از سايت: 66190452
تعداد بازديد زيرپورتال: 463055
اين زيرپورتال امروز: 554
در امروز: 50170
اين صفحه امروز: 439
دريافت RSS در امروز: 1375 دريافت RSS صفحه: 0
بانوی شناگر شرکت پالایش گاز پارسیان قهرمان مسابقات شنای شرکت ملی گاز ایران شد 
بانوی شناگر شرکت پالایش گاز پارسیان قهرمان مسابقات شنای شرکت ملی گاز ایران شد بانوی شناگر شرکت پالایش گاز پارسیان که برای اولین بار در مسابقات شنای شرکت ملی گاز ایران شرکت کرده بود توانست قهرمان این دوره از مسابقات شود.  
26 مرداد ماه؛ سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به ایران اسلامی 
آزادگان، صبورتر از سنگ صبور و راضی ترین کسان به قضای الهی بودند. سینه هایی فراخ تر از اقیانوس داشتند و جمعی مخلص، مقاوم، اهل ایثار و فداکاری و صاحب دل هایی خسته بودند که از همه جا و همه کس بریده و به خدا پیوسته بودند. آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسانیات رهایی پیدا کرده بودند. 
مهندس عراقی خطاب به روابط ‌عمومی‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران: مسیر توسعه با ارتقای کیفی خدمات هموارتر می‌شود 
سی‌و دومین نشست تخصصی روابط عمومی‌های شرکت‌های ستادی و تابعه ملی گاز ایران با پیام مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران آغاز به کار کرد. 
با استقرار پایگاه انتقال خون: کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان خون اهداء کردند 
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان، تیم سیار انتقال خون لارستان در درمانگاه طب صنعتی مستقر و از کارکنان برای کمک به بیماران نیازمند اقدام به خونگیری نمود. 
سمینار تعالی سازمانی EFQM توسط اعضای کمیته راهبری پالایشگاه گاز پارسیان برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی، در راستای تسهیل حضور پالایشگاه در فرآیند جایزه ارزیابی سرآمدی شرکت ملی گاز و با هدف تقویت فرهنگ سرآمدی در بین کارکنان، کمیته راهبری پالایشگاه بر آن شد تا سمینار تعالی سازمانی EFQM را برای عموم کارکنان برگزار نماید. 
مراسم استقبال از تیم قرآنی پسران پالایشگاه گاز پارسیان، تیم برتر مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران برگزار شد. 
مراسم استقبال از تیم افتخار آفرین پسران کارکنان پالایشگاه گاز پارسیان، تیم دوم بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید. 
اردوی فرهنگی تفریحی کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان در شهر شیراز و یاسوج 
در راستای انجام مصوبات شورای فرهنگی پالایشگاه گاز پارسیان مبنی بر برگزاری اردوهای فرهنگی – تفریحی در ایام تابستان، اردوی 4 روزه ای در شهرهای یاسوج و شیراز برگزار گردید. 
شطرنج باز شرکت پالایش گاز پارسیان قهرمان مسابقات شطرنج شرکت ملی گاز ایران شد 
با درخشش بهنام براتی فرزند حسین براتی از کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان مقام قهرمانی شطرنج مسابقات شرکت ملی گاز ایران به وی رسید و از عنوان خود در سال های گذشته دفاع کرد. 
درخشش دونده شرکت پالایش گاز پارسیان در المپیاد فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران 
حجت باقرزواری دونده شرکت پالایش گاز پارسیان در المپیاد فرزندان شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام دوم این دوره از مسابقات شد. به گزارش روابط عمومی، این دوره از مسابقات که به میزبانی شهر شیراز برگزار گردید حجت باقرزواری فرزند همکار محمد باقرزواری در رقابتی فشرده و نزدیک مدال نقره این مسابقات را در ردرده سنی 12 تا 14 و امین یزدان پناه فرزند همکار اسماعیل یزدان پناه مقام چهارمی را در رده 15 تا 17سال به دست آوردند.  
برگزاری مراسم گرامیداشت میلاد امام رضا علیه السلام در شرکت پالایش گاز پارسیان 
مراسم ولادت با سعادت هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا علیه السلام با حضور مسئولین و کارکنان پالایشگاه گاز پارسیان نمازخانه ساختمان اداری برگزار شد. 


مجری سایت : شرکت سیگما