جدید ترین بروزرسانی ها :
شركت پالايش گاز پارسيان
نظرسنجی
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 508133
تعداد بازديد از سايت: 109911788
تعداد بازديد زيرپورتال: 694734
اين زيرپورتال امروز: 190
در امروز: 12201
اين صفحه امروز: 89
دريافت RSS در امروز: 2017 دريافت RSS صفحه: 1
در دهه تکریم مساجد: آیین غبار روبی و عطرافشانی نمازخانه های پالایشگاه گاز پارسیان برگزار شد. 
هر ساله دهه سوم شعبان را دهه تکریم و غبار روبی مساجد می نامند که در این ایام، آماده سازی مساجد و نمازخانه، برای میزبانی از روزه داران برنامه ریزی شده و ضمن غبار روبی، فضا، برای حضور مومنان بیش از پیش مهیا می شود.  
کارشناس شرکت پالایش گاز پارسیان موفق به کسب عنوان مقاله برتر شد. 
در چهارمین همایش تولید پایدار گاز؛ هرگلی، کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت پالایش گاز پارسیان، عنوان مقاله برتر را از آن خود کرد.  
بازدید مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان و هیأت همراه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی 
مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان و هیأت همراه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از واحدهای IT، مخابرات و روابط عمومی بازدید کرد.  
ریس HSE شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه از شرکت پالایش گاز پارسیان، سبزترین پالایشگاه کشور بازدید کردند. 
ریس HSE شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه از شرکت پالایش گاز پارسیان، سبزترین پالایشگاه کشور بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی پالایشگاه پارسیان، در این بازدید مهندس یوسفی پور و هیأت همراه در نشستی تخصصی، با مدیرعامل و هیأت رئیسه پالایشگاه گاز پارسیان شرکت نمود.  
گردهمایی روسای HSE پالایشگاههای گاز کشور به میزبانی شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. 
با حضور مهندس یوسفی پور رییس HSE شرکت ملی گاز ایران؛ گردهمایی روسای HSE پالایشگاههای گاز کشور به میزبانی شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.  
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج کارگری و تجلیل از کارگران نمونه شرکت پالایش گاز پارسیان 
مراسم گرامیداشت هفته بسیج کارگری و تجلیل از کارگران نمونه شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار گردید به گزارش روابط عمومی، در این مراسم که با حضور دکترعلوی نماینده مردم شریف شهرستان های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی،موسوی فرماندار، حجه الاسلام شاکری امام جمعه، مدیران و مسئولین پالایشگاه و جمعی از مسئولین و روسای ادارات شهرستان مهر در سالن فرهنگ و ارشاد برگزار شد؛ علوی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر گزارشی در خصوص وضعیت کارگران و معیشت و حقوق آنها ارائه کرد و گفت: در سالی که گذشت کارگران از حقوق و مزایای بهتری برخوردار شدند و پیشرفت ویژه ای در مشاغل به وجود آمد.  
برگزاری یکصد و شصت و ششمین جلسه هیئت مدیره شرکت پالایش گاز پارسیان 
برگزاری یکصد و شصت و ششمین جلسه هیئت مدیره شرکت پالایش گاز پارسیان یکصد و شصت و ششمین جلسه هیئت مدیره شرکت پالایش گاز پارسیان در سالن کنفرانس ساختمان اداری این شرکت برگزار شد.  
برگزاری مراسم مولودی خوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه در شرکت پالایش گاز پارسیان 
مراسم مولودی خوانی شعبان المعظم به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت سید و سالار شهیدان و برادر با وفایشان باب الحوائج ابوالفضل العباس علیه السلام سقای تشنه لبان کربلا و سید الساجدین امام العارفین علی بن حسین علیه السلام در نمازخانه ی ساختمان مرکزی شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار گردید.  
دوره آموزشی نرم افزار نقشه کشی Autocad در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. 
دوره آموزشی نرم افزار نقشه کشی Autocad در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. 
دوره آموزشی مهندسی ارزش در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. 
دوره آموزشی مهندسی ارزش در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. دوره آموزشی مهندسی ارزش به مدت 16 ساعت در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان، زیاد دهقان مسئول آموزش درباره برگزاری این دوره اظهار داشت: دوره آموزشی مهندسی ارزش به منظور آشنایی کارکنان با مهندسی ارزش و اهمیت آن در مدیریت پروژه های نفت و گاز را با حضور مدیران و کارکنان مرتبط باحوزه پروژه ها توسط استاد مجید سبزه پرور درواحد آموزش برگزار شد.  


مجری سایت : شرکت سیگما