اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 669867
تعداد بازديد از سايت: 133718193
تعداد بازديد زيرپورتال: 897972
اين زيرپورتال امروز: 248
در امروز: 18273
اين صفحه امروز: 167
دريافت RSS در امروز: 2559 دريافت RSS صفحه: 3
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان مهر با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام حجت الاسلام سیدمحمدحسین طباطبایی برگزار شد. 

برگزاری محفل انس با قرآن در شهرستان مهر با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام حجت الاسلام سیدمحمدحسین طباطبایی

محفل انس با قرآن با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام حجت الاسلام سیدمحمدحسین طباطبایی و قاری کشوری محمدامیر عباسان در شهرستان مهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، این مراسم معنوی با همکاری دارالتحفیظ الهادی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهر در حسینیه سیدعلی خان که با استقبال پرشور مردم و مسئولین همراه بود برگزار شد، عباسیان قاری کشوری به تلاوت آیاتی از قرآن مجید پرداختند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین شاکری امام جمعه شهر مهر به عنوان سخنران مراسم اظهار داشت: در راستای گسترش فرهنگ اسلامی و قرآنی در منطقه و درسایه قرآن کریم و عمل به رهنمودهای قرآن می تواند راهگشا باشد و با جدیت و در کنار سایر دستگاه های فرهنگی؛ افتخار می کنیم در این راه نیز قدم های جدی و اساسی برداریم. پس از آن رییس موسسه دارالتحفیظ الهادی به تشریح فعالیت های قرآنی این موسسه پرداخت.

در ادامه این محفل قرآنی و نورانی حجت الاسلام دکتر طباطبایی به ایراد سخنرانی پرداخت و بیان داشت: کلمه نور در قرآن به چند چیز اتلاق شده .یکی خود خداوند است دیگری قرآن است و دیگری راه اسلام و دین است. وی همچنین  در ادامه این سخنرانی توصیه نمودند خانواده ها بیشتر با این کتاب آسمانی انس بگیرند و سعی کنند روزانه آن را تلاوت نمایند. ایشان در پایان سخنرانی خود به بیان خاطرات خود در سفرهایی که نمودند پرداخت.

گفتنی است روابط عمومی با همکاری دارالقرآن و معارف اسلامی شرکت پالایش گاز پارسیان به صورت مستمر و در مناسبت ها و اعیاد مختلف مذهبی اقدام به برگزاری محفل انس با قرآن می نماید.

لازم به ذکر است روابط عمومی و دارالقرآن پالایشگاه در راستای رسالت فرهنگی خود در طول سال ، در چند نوبت اقدام به برگزاری محافل انس و کرسی تلاوت در پالایشگاه و در سطح منطقه می نماید.

1396/12/12 شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما