اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 713473
تعداد بازديد از سايت: 141157234
تعداد بازديد زيرپورتال: 957065
اين زيرپورتال امروز: 104
در امروز: 830
اين صفحه امروز: 25
دريافت RSS در امروز: 2721 دريافت RSS صفحه: 0
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
دومین جلسه آزمایشی ارائه سوابق سرآمدی شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد. 

دومین جلسه آزمایشی ارائه سوابق سرآمدی شرکت پالایش گاز پارسیان  برگزار شد.

دومین جلسه آزمایشی ارائه سوابق سرآمدی با حضور مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان و عوامل و دست اندرکاران سرآمدی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مهندس ابدالی مدیرعامل در توضیح این خبر اظهار داشت: فرآیند ارزیابی سرآمدی شرکت ملی گاز فرآیندی است که سالیانه توسط دبیرخانه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران برای کلیه شرکت های تابعه برگزار می شود و در این فرایند عملکرد تمامی شرکت ها براساس مدل تعالی سازمانی EFQM  مورد ارزیابی قرار گرفته و این فرآیند برای پالایشگاه پارسیان طی روزهای 10 الی 13 دی ماه سال جاری برگزار می گردد.

مدیرعامل دومین تولیدکننده گاز طبیعی کشور در ادامه افزود: برای دومین سال متوالی با تهیه اظهارنامه تعالی در این فرآیند مشارکت نموده و جهت آمادگی مدیران، روسا و کارگروه های تعالی دومین جلسه آزمایشی ارائه شواهد و سوابق سرآمدی شرکت برگزار گردید.

مهندس ابدالی در این جلسه ضمن تشکر از تمام تلاش های صورت گرفته تصریح کرد: اهمیت حرکت در مسیر سرآمدی یک ضرورت است و مدیران، روسا و کارگروه های سرآمدی شرکت جهت ارائه کامل سوابق عملکردی شرکت در روزهای ارزیابی می بایست آمادگی کامل را داشته باشند و امیدواریم برگزاری این جلسات و نتایج آن در شناسایی و ارائه سوابق عملکردی شرکت مدنظر تمامی کارکنان باشد.

1397/10/11 سه‌شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما