اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 713433
تعداد بازديد از سايت: 141156164
تعداد بازديد زيرپورتال: 957009
اين زيرپورتال امروز: 437
در امروز: 54357
اين صفحه امروز: 330
دريافت RSS در امروز: 2721 دريافت RSS صفحه: 2
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
جلسه بررسی ارتقا خدمات درمانی کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور رییس بهداری وبهداشت صنعت نفت فارس و هرمزگان برگزار شد. 

جلسه بررسی ارتقا خدمات درمانی کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور رییس بهداری وبهداشت صنعت نفت فارس و هرمزگان برگزار شد.

جلسه بررسی ارتقاء خدمات درمانی کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور رییس بهداری و بهداشت صنعت نفت فارس و هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی طی نشستی که با حضور ابدالی دهدزی مدیر عامل، مدیران و مسئولان پالایشگاه پارسیان و رییس و معاونین بهداری و بهداشت صنعت نفت فارس و هرمزگان؛ مسائل و مشکلات درمانی کارکنان و خانواده هایشان مورد بررسی قرار گرفت.

 در ابتدای این جلسه مهندس ابدالی دهدزی مدیر عامل پالایشگاه پارسیان ضمن خیر مقدم؛ از حضور رییس بهداری و بهداشت صنعت نفت فارس و هرمزگان و هیات همراه در منطقه و بررسی مشکلات کارکنان تشکر نمود و اظهار داشت: منابع انسانی سالم باعث ارتقاء و پیشرفت سازمان می شود بنابراین آنچه در این زمینه بسیار ضرورت داشته و در اولویت قرار دارد لزوم توجه به مسائل بهداشتی و درمانی کارکنان و اهتمام به این امر و انجام اقدامات مهم در این رابطه است.

مهندس ابدالی با تشریح وضعیت بهداشتی و درمانی و مسائل و مشکلات درمانی و داروئی کارکنان تصریح کرد: فاصله زیاد پالایشگاه تا مراکز درمانی مجهز و ضرورت حضور پزشکان متخصص، اهمیت و خطرات شغلی، خدمات مستمر آزمایشگاهی و تجهیزات به روز و پیشرفته درمانی از جمله درخواستهای کارکنان می باشد و رفع آنها را در جهت بهبود خدمات ارایه شده در راستای رسالت سازمان و تولید پایدار گاز؛ از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 در ادامه دکتر تندر رییس بهداری و بهداشت صنعت نفت فارس و هرمزگان  ضمن ابراز خرسندی از حضور در این نشست صمیمی برنامه ها و اهداف این مرکز را تشریح کرد و گفت: سازمان بهداشت و درمان با هدف تامین سطح سلامت کارکنان و خانواده های آنان و پوشش خدمات درمانی به ارائه خدمات مطلوب به پرسنل صنعت نفت بوده و روز به روز برسطح خدمات می افزاید.

 وی اظهار داشت:خوشبختانه هر ساله سطح خدمات درمانی و بهداشتی صنعت نفت گسترش یافته و ما حداکثر تلاش خود را با عقد قرارداد با مراکز درمانی معتبر و بهره گیری از پزشکان حاذق در راستای ارتقاء خدمات بهداشتی و درمانی کارکنان و کیفی سازی آنان انجام می دهیم.

 رییس بهداری و بهداشت صنعت نفت فارس و هرمزگان اظهار امیدواری کرد: ان شا الله بتوانیم روز به روز خدمات بهداشتی و درمانی مورد نیاز کارکنان و خانواده های محترم آنان را بهبود بخشیده تا کارکنان بتوانند با سلامتی کامل در جهت خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.

1397/10/8 شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما