اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 738895
تعداد بازديد از سايت: 145092776
تعداد بازديد زيرپورتال: 992168
اين زيرپورتال امروز: 946
در امروز: 73678
اين صفحه امروز: 472
دريافت RSS در امروز: 2800 دريافت RSS صفحه: 3
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
درخشش شناگران شرکت پالایش گاز پارسیان در رشته شنای مسابقات انتخابی شرکت ملی گاز ایران 

درخشش شناگران شرکت پالایش گاز پارسیان در رشته شنای مسابقات انتخابی شرکت ملی گاز ایران

مسابقات انتخابی کارکنان شرکت ملی گاز ایران در رشته شنا در شهر اصفهان با حضور بیش از ۱۸۰ شناگر در قالب ۲۵ تیم از شرکتهای تابعه شرکت ملی گاز از سراسر کشور برگزار گردید و تیم شنای شرکت پالایش گاز پارسیان با ۶ شناگر در این رقابتها شرکت کرد و موفق به کسب مقام ششم گردید.

به گزارش روابط عمومی این مسابقات که به میزبانی شرکت گاز اصفهان برگزار شد، حسام هرگلی ۲ مقام قهرمانی در ماده کرال سینه و کرال پشت کسب نمود تا بیست و هشتمین مدال طلای خود را از این مسابقات دشت کند و به عنوان یکی از پرافتخارترین شناگر شرکت ملی گاز به المپیاد سراسری وزارت نفت راه یابد.

از دیگر افتخارات شناگران شرکت پالایش گاز پارسیان  در این دوره از رقابتها ، پژمان محمد پور  بود که با اختلاف ناچیز موفق به کسب مقام چهارم در ماده کرال پشت شد . وحید زندیان نیز در ماده قورباغه پنجم  و بقیه اعضای تیم شنا نیز در ماده های مختلف موفق به کسب امتیاز گردیدند . در ماده ۴*۵۰ متر مختلط تیمی ، تیم نوپای پارسیان موفق به کسب مقام چهارم و  در نهایت تیم شنای شرکت پالایش گاز پارسیان در مجموع تیمی موفق به کسب مقام  ششم در این دوره شد .

هرگلی رییس هیات شنا ضمن اظهار رضایت از عملکرد اعضای تیم شنا افزود ، خدا را شاکریم که برای چندمین سال پیاپی توانستیم در این رشته موجب افتخار و غرور همکاران شرکت پالایش گاز پارسیان باشیم و این موفقیت را مرهون حمایت های بی دریغ مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل محترم برشمرد.

لازم به ذکر است حسام هرگلی طی سالیانی که در مسابقات شنای شرکت ملی گاز ، وزارت نفت و کارکنان دولت شرکت می کند، همواره موفق به کسب عناوین مختلف شده است و امسال نیز در المپیاد ورزشی کارکنان زیر 45 سال وزارت نفت ، تیم شنای منتخب شرکت ملی گاز را همراهی میکند.

1397/4/23 شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما