اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 625627
تعداد بازديد از سايت: 128684563
تعداد بازديد زيرپورتال: 842540
اين زيرپورتال امروز: 334
در امروز: 14274
اين صفحه امروز: 243
دريافت RSS در امروز: 2383 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
مدیران منابع انسانی منطقه عمومی پارس در شرکت پالایش گاز پارسیان تشکیل جلسه دادند. 

مدیران منابع انسانی منطقه عمومی پارس در شرکت پالایش گاز پارسیان تشکیل جلسه دادند.

پنجمین جلسه مدیران منابع  انسانی منطقه عمومی پارس با محوریت سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس و به میزبانی شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان، فرشید ابدالی دهدزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان در این جلسه بر اهمیت نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی صنعت نفت در نیل به اهداف سازمانی و ارتقاء کارآیی و اثربخشی نیروی انسانی تأکید نمود و همچنین حفظ و نگهداشت نیروی انسانی، توانمندسازی، توسعه کارکنان را از وظایف اصلی مدیران منابع انسانی بر شمرد.

در ادامه جلسه بهادر چنگیزی مدیر منابع انسانی شرکت پالایش گاز پارسیان گزارشی از وضعیت منابع انسانی در این پالایشگاه ارائه نمود.

در ادامه تیمور جدیدالاسلامی مدیر منابع انسانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، به بررسی چالشها و مشکلات حوزه تأمین و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت های مستقر در منطقه پرداخت و همچنین روسای منابع انسانی شرکت های مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت نفت و گاز، بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر و شرکت پالایش فجر جم با بیان چالش های موجود در حوزه نیروی انسانی در شرکت های مربوطه در خصوص راهکارهای موجود تبادل نظر نمودند.

شایان ذکر است در پایان روسای برنامه ریزی و امور کارکنان شرکت های مستقر در منطقه با بیان دیدگاههای مورد نظر با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

1396/10/14 پنجشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما