اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 625711
تعداد بازديد از سايت: 128686951
تعداد بازديد زيرپورتال: 842628
اين زيرپورتال امروز: 422
در امروز: 16662
اين صفحه امروز: 327
دريافت RSS در امروز: 2383 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
نشست صمیمی مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با هیأت رئیسه شرکت پالایش گاز پارسیان 

نشست صمیمی مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با هیأت رئیسه شرکت پالایش گاز پارسیان

نشست صمیمی دکتر بهمن نیا مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با هیأت رئیسه و سرپرستان شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر بهمن نیا در سفر یک روزه خود، در جلسه ای که با حضور مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل، معاونین، روسا و سرپرستان ادارات و واحدهای مختلف شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد، شرکت نمود.

بنابراین گزارش مهندس ابدالی دهدزی در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی به ارائه گزارشی از وضعیت تولید گاز و میعانات گازی پالایشگاه و تعمیرات اساسی گذشته پرداخت و مشکلات و چالش های اصلی پالایشگاه را برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با حضور موثر و پیگیری ها و رهنمودهای مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران، این موارد حل شده و باعث شود که کارکنان خدوم پالایشگاه نقش خود را در زمینه پیشرفت و نیل به اهداف سازمان به خوبی اجرا نمایند.

وی در پایان افزود: خوشبختانه با استقرار سیستم های مدیریت و مشخص شدن اهداف استراتژیک پالایشگاه گاز پارسیان، کلیه همکاران در این چهارچوب و با جدیت رسالتشان را در راستای اهداف سازمانی پیگیری و اجرا می نمایند.

در ادامه معاونین و مسئولین واحدهای مختلف در فضایی صمیمی به بیان گزارشی از اقدامات خود پرداخته، مشکلات و چالش های حوزه کاری خود را برشمرده و از نظرات و رهنمودهای مدیرهماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران بهره بردند.

در پایان این نشست صمیمی دکتر بهمن نیا ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد در جمع کارکنان پالایشگاه گاز پارسیان، مراتب تقدیر و تشکر خود و حناب آقای مهندس عراقی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل و کارکنان پالایشگاه ابلاغ نموده و ابراز امیدواری کرد مجموعه پالایشگاه پارسیان در جهت تداوم تولید و آمادگی و برنامه ریزی جهت ایجاد ثبات و نیل به شرایط تولید بیشتر و بهتر گام بردارد.

وی در ادامه افزود: دغدغه جهت بهبود سیستم و نیز در جهت افزایش بازدهی و نگهداری مناسب از تأسیسات جزء اهداف عالیه شرکت ملی گاز ایران می باشد که خوشبختانه در شرکت پالایش گاز پارسیان به بهترین شکل برنامه ریزی و اجرا می گردد.

لازم به ذکر است در این جلسه موارد کاری مشترک با پروژه مهم استحصال اتان، احداث پست برق فشار قوی پالایشگاه، تعمیرات اساسی توربین ایستگاه تقویت فشار، تأمین برق پایدار و نیروگاه 100 مگاواتی پالایشگاه، احداث مخازن ذخیره سازی میعانات گازی در عسلویه، چالش تأمین آب پالایشگاه، و ... مطرح شد و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

1396/10/21 پنجشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما