اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 520839
تعداد بازديد از سايت: 113767863
تعداد بازديد زيرپورتال: 712099
اين زيرپورتال امروز: 170
در امروز: 14001
اين صفحه امروز: 77
دريافت RSS در امروز: 2081 دريافت RSS صفحه: 0
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش:مسابقه دومیدانی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد 

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش:

مسابقه دومیدانی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقه دومیدانی با حضور ورزشکاران شرکت پالایش گاز پارسیان و شهرستان های مهر و لامرد به میزبانی این شرکت برگزار گردید.   

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان دکتر چنگیزی معاونت اداری و پشتیبانی در این مورد اظهار داشت: امور ورزش شرکت پالایش گاز پارسیان در هفته تربیت بدنی  و ورزش با هماهنگی  اداره های ورزش شهرستانهای مهر و لامرد  و به منظور ایجاد فضای نشاط و همدلی اقدام  به برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مختلف نمود که در همین راستا مسابقه دومیدانی با شرکت  ورزشکاران شهرستانهای مهر و لامرد  و کارکنان پالایشگاه در دو ماده  800 و 100متر برگزار گردید.

معاونت اداری و پشتیبانی اداری پالایشگاه گاز پارسیان افزود: در این مسابقه دومیدانی که در دو رده  سنی زیر30 سال  و بالای  30 سال  برگزار شد آقایان سعید نکویی و سید علی بنی سلام از شهرستان  مهر و حسین موسوی از شهرستان لامرد به ترتیب مقام های اول تا سوم در رده سنی زیر 30 سال کسب نمودند.و دررده استقامت  بالای 30 سال آقایان کیهان راحتی، حسین عباسیان و محمد رضا شعیریان  از پالایشگاه گاز پارسیان به مقام های اول تا سوم  این مسابقات  کسب نمودند.

شایان به ذکر است آقایان بهروز مهیدی ،علی جوینده،جعفر طیبی نیا،سید محمد احمدزاده  به عنوان داور در این مسابقات حضور داشتند

 

1396/8/10 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما