اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 669861
تعداد بازديد از سايت: 133717999
تعداد بازديد زيرپورتال: 897966
اين زيرپورتال امروز: 242
در امروز: 18079
اين صفحه امروز: 161
دريافت RSS در امروز: 2559 دريافت RSS صفحه: 3
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش:مسابقه دومیدانی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد 

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش:

مسابقه دومیدانی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقه دومیدانی با حضور ورزشکاران شرکت پالایش گاز پارسیان و شهرستان های مهر و لامرد به میزبانی این شرکت برگزار گردید.   

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان دکتر چنگیزی معاونت اداری و پشتیبانی در این مورد اظهار داشت: امور ورزش شرکت پالایش گاز پارسیان در هفته تربیت بدنی  و ورزش با هماهنگی  اداره های ورزش شهرستانهای مهر و لامرد  و به منظور ایجاد فضای نشاط و همدلی اقدام  به برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های مختلف نمود که در همین راستا مسابقه دومیدانی با شرکت  ورزشکاران شهرستانهای مهر و لامرد  و کارکنان پالایشگاه در دو ماده  800 و 100متر برگزار گردید.

معاونت اداری و پشتیبانی اداری پالایشگاه گاز پارسیان افزود: در این مسابقه دومیدانی که در دو رده  سنی زیر30 سال  و بالای  30 سال  برگزار شد آقایان سعید نکویی و سید علی بنی سلام از شهرستان  مهر و حسین موسوی از شهرستان لامرد به ترتیب مقام های اول تا سوم در رده سنی زیر 30 سال کسب نمودند.و دررده استقامت  بالای 30 سال آقایان کیهان راحتی، حسین عباسیان و محمد رضا شعیریان  از پالایشگاه گاز پارسیان به مقام های اول تا سوم  این مسابقات  کسب نمودند.

شایان به ذکر است آقایان بهروز مهیدی ،علی جوینده،جعفر طیبی نیا،سید محمد احمدزاده  به عنوان داور در این مسابقات حضور داشتند

 

1396/8/10 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما