اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 669906
تعداد بازديد از سايت: 133723708
تعداد بازديد زيرپورتال: 898015
اين زيرپورتال امروز: 287
در امروز: 23788
اين صفحه امروز: 206
دريافت RSS در امروز: 2560 دريافت RSS صفحه: 4
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
تیم شهرستان مهر قهرمان مسابقات چهارجانبه والیبال پالایشگاه گاز پارسیان شد 

تیم شهرستان مهر قهرمان مسابقات چهارجانبه والیبال پالایشگاه گاز پارسیان شد

به گزارش روابط عمومی به مناسبت گرامیداشت هفته هفته تربیت بدنی و ورزش یک دوره مسابقه چهار جانبه والیبال با حضور تیم های اداره ورزش   و جوانان شهرستان های مهر و لامرد و دو تیم نیز از پالایشگاه پارسیان و به میزبانی این شرکت در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) برگزار شد.

دکتر بهادر چنگیزی مدیر منابع انسانی پالایشگاه با اشاره به اهمیت ورزش و فضای نشاط و سلامت در جامعه اظهار داشت: حضور تیم های ورزشی شهرستان های مهر و لامرد در کنار کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان  در این دوره بر جذابیت بازی ها افزود و امیدواریم با تعامل خوبی که ایجاد شده بتوانیم گام های بلند تری را برای ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش برداریم.

چنگیزی ضمن تشکر از حمایت های مهندس ابدالی  مدیر عامل پالایشگاه افزود: پس از جلساتی که با رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر داشتیم تصمیماتی جهت ترویج ورزش همگانی اتخاذ شد که پیاده روی خانوادگی، مسابقه فوتسال،شنا و دومیدانی از مصوبات آن جلسه بود که در حال برگزاری می باشد.

این گزارش می افزاید : این دوره از مسابقات که به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد تیم  رذ شهرستان مهر و تیم پالایشگاه پارسیان در یک بازی دیدنی و  مهیج در بازی  فینال مقابل هم صف آرایی کردند و در پایان تیم شهرستان مهر با ارائه بازی منسجم تر توانست با نتیجه 3 بر یک پیروز میدان شده و به مقام قهرمانی دست یابد.

همچنین در بازی رده بندی تیم شهرستان لامرد به مقام سوم دست یافت.

در پایان این مسابقات نیز در مراسمی که با حضور مهندس ابدالی مدیرعامل و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های مهر و لامرد و جمعی از مسوولین و کارکنان پالایشگاه برگزار شد از تیم های برتر تجلیل به عمل آمد و کاپ قهرمانی اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1396/8/5 جمعه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما