اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 700095
تعداد بازديد از سايت: 138906129
تعداد بازديد زيرپورتال: 938572
اين زيرپورتال امروز: 182
در امروز: 9111
اين صفحه امروز: 98
دريافت RSS در امروز: 2678 دريافت RSS صفحه: 0
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
با حضور مسئولین ادارات شهرستانهای مهر و لامرد: کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مالی – دولتی در پالایشگاه گاز پارسیان برگزار شد. 

با حضور مسئولین ادارات شهرستانهای مهر و لامرد: کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مالی – دولتی در پالایشگاه گاز پارسیان برگزار شد.

با حضور مسئولین ادارات شهرستانهای مهر و لامرد، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مالی – دولتی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی این دوره در راستای ارتقای سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد؛ با توجه به اهمیت آشنایی مسئولین و همکاران محترم با قوانین مرتبط با مسئولیت های اجتماعی، با تدریس دکتر مبینی مدیر کل دیوان محاسبات استان فارس، در تالار اجتماعات کوثر پالایشگاه برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که فرماندار شهرستان مهر و جمعی از مسئولان اداری شهرستان های مهر و لامرد به همراه کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان حضور داشتند؛ مهندس ابدالی ضمن خوش آمد گویی و تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: از ابتدای خلقت بشر، با به ودیعه گذاردن سفیر عقل در نهاد آدمی، همواره خداوند رحمان بر راستی و درستی عملکرد انسان تأکید داشته و فرستادن انبیاء الهی مصادیقی از این مفهوم می باشد.

بهبود و ارتقای بهره وری در وهله اول حاصل عملکرد شفاف و بی غل و غشل نظام های اداری سازمان و قانونگزاری و داشتن فرآیند های اصلاح شده از یک طرف و سرمایه های انسانی آموزش دیده و توانمند و به دور از هرگونه ارتباط ناسالم اداری از سوی دیگر می باشد.

فساد اداری چنانچه در سازمانی ریشه بدواند، به تدریج همه سازمان را در برگرفته و اصول اعتقادات اجتماعی و دینی افراد را از بین می برد.

مدیر عامل پالایشگاه پارسیان در ادامه افزود: برآنیم تا با یک حرکت فرهنگی و نیز با شفاف سازی و اطلاع رسانی قوانین و مقررات، تعمیم قانونگرایی، پاسخگویی، شایسته سالاری، انضباط اداری و مالی، اصلاح الگوهای مصرف و بهره وری، استقرار و توسعه سامانه های الکترونیکی و در ادامه با ایجاد ساز و کارهای نظارتی و کنترل های داخلی؛ با استفاده از آموزش و توانمندی سازی سرمایه های انسانی، گامی هر چند کوچک در جهت اجرای قانون نظام سلامت اداری برداریم.

مهندس ابدالی تصریح کرد: معتقدیم پیشگیری مقدم بر درمان است و سعی داریم با آگاهی بخشی به همکاران و جامعه پیرامونی در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، از آقای دکتر مبینی مدیرکل محترم دیوان محاسبات استان فارس دعوت بعمل آمد و از ایشان بخاطر قبول دعوت و حضور در جمع کارکنان پالایشگاه و همچنین مسئولان محترم ادارات شهرستانهای مهر و لامرد تقدیر و تشکر می نمایم.

در ادامه دکتر مبینی پس از تبریک دهه فجر، بیان داشت: با توجه به مسئولیت همگانی در پیشگیری از فساد اداری، آشنایی با قوانین را در شناسایی، علل و راههای مقابله با انواع مختلف فساد، ضروری است و همه باید در بهتر کردن شرایط کسب و کار سالم بکوشیم.

مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس، در ادامه اظهار داشت: پالایشگاه گاز پارسیان یکی از برترین مراکز صنعتی استان و کشور است که سالم و شفاف ترین عملکرد مالی را داشته است. همچنین شهرستانهای مهر و لامرد علاوه بر دارا بودن منابع عظیم خدادادی از پتانسیل بالایی برخوردارند و پالایشگاه نیز در بیش از یک دهه گذشته در ایجاد این ظرفیت در توسعه شهرستان های همجوار خود موفق عمل نموده است.

پس از ارائه مطالب، پرسش و پاسخ و گرفتن عکس یادگاری پایان بخش این کارگاه آموزشی بود.

گفتنی است شرکت پالایش گاز پارسیان با ظرفیت فرآورش 82 میلیون متر مکعب گاز، دومین تأمین کننده گاز طبیعی کشور است که در 12 کیلومتری شهرستان مهر و 30 کیلومتری شهرستان لامرد در جنوب استان فارس واقع شده است.

1396/11/19 پنجشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما