اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 713451
تعداد بازديد از سايت: 141156451
تعداد بازديد زيرپورتال: 957037
اين زيرپورتال امروز: 117
در امروز: 47
اين صفحه امروز: 3
دريافت RSS در امروز: 2721 دريافت RSS صفحه: 0
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
همزمان با میلاد با امام حسن عسکری (ع): مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل در شرکت پالایش گاز پارسیان 

 

همزمان با میلاد با امام حسن عسکری (ع): مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل در شرکت پالایش گاز پارسیان

مراسم گرامیداشت 26 آذرماه روز ملی حمل و نقل در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این دیدار که با حضور مدیرعامل، روسای واحدها و جمعی از کارکنان و حضور مسئولین و دست اندرکاران واحد تاکسیرانی و حمل و نقل برگزار شد؛ مهندس ابدالی ضمن عرض تبریک و خیر مقدم، با اشاره به اهمیت و جایگاه این حرفه و نقش رانندگان در توسعه کشور، ایشان را بازوی اجرایی شرکت دانست و گفت: حمل و نقل از ارکان مهم هر کشور است و در شرکت ما نیز شما نیروهای شاغل در این واحد از اهمیت ویژه ای برخوردار هستید.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با اشاره به تاریخچه روز حمل و نقل اظهار داشت: در تاریخ تحولات صنعت حمل و نقل در کشور، روزهای سرنوشت سازی بوده اند که نقشی تعیین کننده در انسجام شبکه حمل و نقل داشته اند و 26 آذرماه سال 1361، از شمار چنین روزهایی است. در این روز و در بحبوحه جنگ تحمیلی، حدود یکصد کشتی حامل کالا در بنادر جنوبی کشور، در انتظار تخلیه بار بود و بروز بحران ناشی از اتمام ذخیره کالاهای اساسی در کشور، تهدید کشتی های منتظر از سوی عراق و نیز شمول بیمه های جنگی، نگرانی هایی را برای مسئولان فراهم آورده بود. در همین روزها، رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی رحمه الله در پیامی تاریخی، کامیون داران کشور را به مشارکت در تخلیه هر چه سریع تر کشتی ها فراخواندند.

در ادامه این مراسم، عبدلپور از مداحان حاضر در مراسم در وصف و فضیلت امام حسن عسکری علیه السلام به مداحی پرداخت و فضای مجلس را به عطر این امام همام خوشبو نمود.

در پایان این مراسم از نفرات برتر واحد حمل و نقل آقایان: عباس دژکام، رضا صالحی، ابراهیم غلامزاده، حمزه صالحی، حسام تقی پور، عامر صادقی، عباس درّاج، محمدپور، مهرداد مجاب، محمد عبدالهی ، محمد جوکار، جعفر افتخاری و علی زمانی با اهداء هدایایی تقدیر به عمل آمد.

1397/10/8 شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما