اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 738901
تعداد بازديد از سايت: 145092895
تعداد بازديد زيرپورتال: 992181
اين زيرپورتال امروز: 959
در امروز: 73797
اين صفحه امروز: 478
دريافت RSS در امروز: 2800 دريافت RSS صفحه: 3
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
درخشش دو و میدانی کاران پالایشگاه گاز پارسیان در المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران 

درخشش دو و میدانی کاران پالایشگاه گاز پارسیان در المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران

دو و میدانی کاران پالایشگاه گاز پارسیان در المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی، در المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران که هم اکنون در نقاط مختلف کشور در حال برگزاری است تیم دو و میدانی پالایشگاه گاز پارسیان در 4 رده سنی و ماده های سرعت، استقامت، پرش طول و پرتاب وزنه با حضور 26 تیم در ارومیه به رقابت پرداختند و با کسب 4 مدال به افتخارآفرینی های خود ادامه دادند.

بنابراین گزارش، بهروز مهیدی رییس هیأت دو و میدانی پالایشگاه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: در ماده پرش طول آقای رضا اشگرف توانست در رده سنی دوم مدال طلا را کسب نماید. وی در الپیماد سال 93 هم در همین ماده موفق به کسب مدال طلا شده بودند و دومین طلا را امسال در کارنامه خود ثبت کرد.

وی در ادامه افزود: آقای مهدی خزائی نیز از مدال آوران ماده استقامت می باشد و تاکنون در چندین دوره متوالی توانسته مدال های رنگارنگ را به نام خود ثبت کند و در این دوره طی یک رقابت فشرده و سنگین توانست با کسب مقام سوم، مدال برنز را کسب نماید.

در ماده پرتاب وزنه، آقای محمد جشانی که اولین حضور خود در المپیاد را تجربه کرد با انجام تمرینات فشرده و سنگین در دو ماه اخیر توانست مدال برنز را از آن خود کند و اولین مدال را در کارنامه خود ثبت نماید.

گفتنی است بهروز مهیدی نیز که تا کنون 12 مدال رنگارنگ در المپیادهای مختلف نفت و گاز را در افتخارات خود ثبت نموده؛ نیز علاوه بر مربی گری و سرپرستی تیم، به عنوان بازیکن در این مسابقات شرکت نموده و موفق به کسب مدال برنز در ماده پرش طول گردید.

1397/4/24 يكشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما