اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 738885
تعداد بازديد از سايت: 145092709
تعداد بازديد زيرپورتال: 992153
اين زيرپورتال امروز: 931
در امروز: 73611
اين صفحه امروز: 462
دريافت RSS در امروز: 2799 دريافت RSS صفحه: 2
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
به مناسبت هفت مِهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی:مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان با آتش نشانان شهر مُهر دیدار کرد. 

به مناسبت هفت مِهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی:مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان با آتش نشانان شهر مُهر دیدار کرد

به مناسبت هفت مِهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان، با آتش نشانان شهر مهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت هفت مهر روز ایمنی و آتش نشانی مدیرعامل و جمعی از مسئولان پالایشگاه گاز پارسیان با حضور در ایستگاه آتش نشانی شهر مُهر ضمن تبریک روز ملی ایمنی و آتش نشانی از زحمات آتش نشانان زحمتکش این ایستگاه تشکر و قدردانی نمودند.

مهندس فرشید ابدالی دهدزی در این دیدار با اشاره به مجاهدت های آتش نشانان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم و بویژه شهدای آتش نشان، با تشکر از خدمات شبانه روزی این عزیزان اظهار داشت: آتش نشانان ایثارگرانی هستند که با همت و تلاش خود، عهده دار مسئولیت خطیری هستند که با جانفشانی، ایمنی و آرامش را برای شهروندان به ارمغان می آورد.

مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان با اشاره به اهمیت مسئولیت اجتماعی پالایشگاه و خدمت رسانی به مردم، تصریح کرد: این پالایشگاه به عنوان مهمترین صنعت منطقه علیرغم بالا بودن خطر در محیط های گازی؛ تاکنون بارها به کمک مردم منطقه و آتش نشانان شتافته و حریق هایی روی داده را اطفاء کرده و تمام توان خود را در رفع حوادث و بحران هایی مثل آتش سوزی، سیل و تصادف و ... در سطح منطقه به کار گرفته است و کماکان خود را نسبت به جامعه پیرامونی مسئول می داند.

مهندس ابدالی در ادامه اظهار داشت: نیاز امروز جامعه ما آموزش و پیشگیری است. بطوری که اگر آموزش های لازم به شهورندان ارائه و موارد ناایمن برطرف گردد بسیاری از حوادث بزرگ و خطرآفرین رخ نخواهد داد.

در این دیدار محتشم رییس شورای اسلامی شهر مُهر ضمن تشکر از تعاملات بسیار خوب پالایشگاه با شورای اسلامی، شهرداری و مردم شهرستان مهر با بیان تاریخچه نامگذاری روز ملی ایمنی و آتش نشانی گفت: اعضای شورای شهر مُهر همواره درکنار آتش نشانان بوده و نگاه مردم به این عزیزان همواره مثبت بوده است و با تلاش های صورت گرفته با افزایش تجهیزات آتش نشانی مُهر خدمات دهی این سازمان افزایش یابد.

همچنین جعفری معاون شهرداری مُهر با قدردانی از حضور مدیرعامل و مسئولان پالایشگاه گاز پارسیان در جمع آتش نشانان اظهار داشت: حمایت از آتش نشانی به حفظ ثروت، سرمایه ملی و منابع انسانی و طبیعی کمک می کند و توجه به مسائل معیشتی آتش نشانان حائز اهمیت بوده و امید است با مکاتبات لازم کمبود نیروهای ایستگاه آتش نشانی مُهر نیز مرتفع گردد.

در این دیدار مهندس ابدالی با اهداء لوح یادبود از طرف کارکنان پالایشگاه گاز پارسیان از زحمات و تلاشهای شبانه روزی آتش نشانان خدوم تقدیر کرد.

1397/7/11 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما