اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 669852
تعداد بازديد از سايت: 133717937
تعداد بازديد زيرپورتال: 897957
اين زيرپورتال امروز: 233
در امروز: 18017
اين صفحه امروز: 152
دريافت RSS در امروز: 2559 دريافت RSS صفحه: 3
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
به همت دارالقرآن پالایشگاه: محفل انس با قرآن کریم با حصور نابغه قرآنی جهان اسلام حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمدحسین طباطبایی برگزار شد.  

به همت دارالقرآن پالایشگاه: محفل انس با قرآن کریم با حصور نابغه قرآنی جهان اسلام حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمدحسین طباطبایی برگزار شد.

محفل انس با قرآن کریم با حضور نابغه قرآنی جهان اسلام دکتر سید محمد حسین طباطبایی در شهر لامرد برگزار شد.

این محفل نورانی به همت دارالقرآن و معارف اسلامی شرکت پالایش گاز پارسیان ، دارالتحفیظ الهادی و موسسه مکتب القرآن ثارالله در شهر لامرد و با حضور خیل علاقمندان و دوستداران قرآنی در فضای معنوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان این مراسم با حضور امام جمعه موقت، فرماندار شهرستان لامرد، مهندس ابدالی مدیر عامل پالایشگاه پارسیان، جمعی از مقامات سیاسی و روسای ادارات شهرستان لامرد و علاقمندان به قرآن کریم در شهر لامرد برگزار گردید. در ابتدای این محفل نورانی پس از تلاوت قرآن کریم توسط قاری نوجوان آقای غلامی، حجت الاسلام اللهیاری قائم مقام موسسه مکتب القرآن ثارالله به ایراد سخنرانی پرداختند.

پس از استماع سخنان ایشان، قاری ممتاز کشوری استاد شاملوفرد به قرائت قرآن پرداختند.

در ادامه این محفل نورانی مهندس ابدالی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان ضمن عرض خیر مقدم و گزارش فعالیت های فرهنگی – قرآنی دارالقرآن پالایشگاه، موفقیت های تیم های اعزامی کارکنان همسران و فرزندان را تشریح نمود و اظهار داشت: در کنار تولید گاز که وظیفه اصلی و مهم پالایشگاه است، به ترویج فرهنگ قرآنی بین مردم منطقه، همکاران و  خانواده های ایشان تعهد عملی داشته ایم.

مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان، قرآن را دستورات عملی برشمردند که خداوند متعال جهت سعادت بشر فرستاده نه اینکه فقط به عنوان کتابی مقدس در گوشه طاقچه ها باشد یا بر سرسفره عید و عقد و بدرقه مسافران کاربرد داشته باشد؛ که نحوه برخورد با این کتاب، جفا در حق قرآن می باشد. امید است جوامع اسلامی ضمن حفظ وحدت در سایه قرآن و اهل بیت به پیشرفت های علمی و اخلاقی برسند و پله های تعالی را طی نمایند.

آخرین بخش مراسم دعوت از نابغه قرآنی جهان اسلام حجت السلام والمسلمین دکتر سیدمحمد حسین طباطبایی بود که ایشان نیز ضمن ایراد سخنرانی گفت: پدر و مادرم بسیار زحمت کشیدند که من به این مرحله برسم و همچنین توصیه ای به والدین داشتند و گفتند اگر برای فرزندانتان میخواهید دلسوزی کنید آنها را با مفاهیم قرآن آشنا کنید و به خواندن قرآن ترغیب نمایید. ایشان همچنین توصیه و رهنمود هایی نیز جهت حضار و قرآن دوستان داشتند.

در پایان این مراسم نورانی و با شکوه، عکس یادگاری با این بزرگوار گرفته شد.

1396/12/12 شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما