اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 625639
تعداد بازديد از سايت: 128684850
تعداد بازديد زيرپورتال: 842553
اين زيرپورتال امروز: 347
در امروز: 14561
اين صفحه امروز: 255
دريافت RSS در امروز: 2383 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
جنگل نوردی مناطق دو هزار و سه هزار توسط هیات کوهنوردی شرکت پالایش گاز پارسیان  

جنگل نوردی مناطق دو هزار و سه هزار توسط هیات کوهنوردی شرکت پالایش گاز پارسیان

گروه اعزامی هیات کوهنوردی شرکت پالایش گاز پارسیان در یک برنامه فشرده و نیمه سنگین ارتفاعات و جنگل های البرز مشرف به شهرستان تنکابن واقع در استان مازندران را با موفقیت طی نمودند.

 به گزارش روابط عمومی، تیم کوهنوردی شرکت پالایش گاز پارسیان متشکل از آقایان ناگهی، جلالی، رمضانی، محمدی، کشاورز، ابراهیمی، وطن ایمان، نصیری شجاع، سهراب تاش، تقی پور، بنایی، حجتی، حیدری و به سرپرستی آقای آذری و کمک گرفتن از راهنمای محلی، صبح روز پنج شنبه مورخ 02/09/96 از شهرستان تنکابن، شهر خرم آباد و مسیر امام زاده قاسم وارد جنگل های زیبا و بکر منطقه دوهزار و ارتفاعات رشته کوه البرز مرکزی گردید.

رمضانی دبیر هیأت کوهنوردی شرکت پالایش گاز پارسیان گفت: برنامه جنگل نوردی فوق به عنوان دومین برنامه اجرا شده خارج استان مطابق با تقویم هیأت کوهنوردی در سال جاری می باشد که به نحو مطلوب به انجام رسید.

وی در ادامه اظهار داشت: هیات کوهنوردی ضمن تشکر از زحمات مجموعه عزیزان مدیریت منابع انسانی درخصوص کلیه هماهنگی های لازم جهت تهیه بلیط ایاب و ذهاب و  اسکان گروه، از حمایت های بی دریغ مهندس ابدالی در تصویب تقویم کلیه هیات های ورزشی پالایشگاه که در راستای سیاست های کمیته سلامت برگزار می گردد، قدردانی   می نماید.

لازم به ذکر است وجه تسمیه جنگل زیبای دو هزار و سه هزار بر گرفته از وجود دو رود اصلی در منطقه می باشد. ازار در زبان پارسی به معنی رود می باشد که در طول سالیان به هزار تبدیل شده است.

1396/9/15 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما