اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 625617
تعداد بازديد از سايت: 128684213
تعداد بازديد زيرپورتال: 842530
اين زيرپورتال امروز: 324
در امروز: 13924
اين صفحه امروز: 233
دريافت RSS در امروز: 2383 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
مدیر عامل پالایشگاه گاز پارسیان با فرماندار جدید لامرد دیدار کرد 

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان و هیأت همراه با فرماندار جدید لامرد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی، مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان و هیأت همراه با اسدالهی فرماندار جدید لامرد دیدار و گفتگو کرد.

بنابراین گزارش مهندس ابدالی دهدزی با تبریک انتصاب محمد اسدالهی به عنوان فرماندار جدید شهرستان لامرد برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی توفیق، سلامتی و بهروزی نمود.

وی در ادامه توضیحاتی در خصوص تولید و فرآورش گاز و نیز فعالیت های فرهنگی در پالایشگاه پارسیان ارائه نمود و افزود: پالایشگاه گاز پارسیان به عنوان اولین مجموعه صنعتی بزرگ منطقه، از زمان تأسیس خود منشأ پیشرفت و برکات بسیاری در منطقه بوده و زمینه اشتغال تعدادی زیادی از افراد بومی منطقه را فراهم نموده است، به طوری که در حال حاضر بیش از 76 درصد کارکنان پیمانکاری پالایشگاه، بومی شهرستان مهر و لامرد می باشد.

وی در پایان ضمن تشریح فعالیت های پالایشگاه در حوزه مسئولیت های اجتماعی، آمادگی پالایشگاه گاز پارسیان را در جهت افزایش تعاملات و همکاری متقابل اعلام نمود.

اسدالهی فرماندار جدید لامرد نیز ضمن خوشامدگویی، نقش صنایع بزرگ به خصوص پالایشگاه گاز پارسیان را در پیشرفت و رفاه منطقه بسیار موثر و مهم بر شمرد و ابراز امیدواری کرد که با جذب سرمایه گذاری های بیشتر شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر شهرستان باشیم.

1396/9/6 دوشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما