اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 724401
تعداد بازديد از سايت: 142954814
تعداد بازديد زيرپورتال: 971886
اين زيرپورتال امروز: 442
در امروز: 62725
اين صفحه امروز: 308
دريافت RSS در امروز: 2763 دريافت RSS صفحه: 0
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
بازدید رییس دارالقرآن شرکت ملی گاز ایران به مناسبت هفتمین سال تاسیس دارالقرآن پالایشگاه پارسیان  
بازدید رییس دارالقرآن شرکت ملی گاز ایران به مناسبت هفتمین سال تاسیس دارالقرآن پالایشگاه پارسیان
مشاور و رییس دفتر مدیر عامل و رییس دارالقرآن شرکت ملی گاز ایران و هیات همراه به مناسبت هفتمین سال تاسیس دارالقرآن پالایشگاه پارسیان از مراکز آموزش قرآن کریم دارالقرآن شرکت پالایش گاز پارسیان بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی آقایان حسین ربیعیان، سعید رادفر و سرکار خانم صفایی از ستاد شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت پالایش گاز پارسیان از فعالیت های فرهنگی و قرآنی و مراکز تحت پوشش این شرکت بازدید نمودند.
بهزادی دبیر شورای فرهنگی: جلسه شورای فرهنگی این پالایشگاه باحضور آقایان ربیعیان، رادفر و سرکار خانم صفایی ،اعضاء شورای فرهنگی و اعضاء دارالقرآن در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.در این جلسه که با محوریت فعالیت های قرآنی بود مهندس ابدالی دهدزی ضمن خیر مقدم به مهمانان گفت: با توجه به پتانسیل منطقه و نیاز جامعه به نهادینه کردن اخلاق قرآنی در سطح جامعه این شرکت همواره سعی داشته که این امر مهم را به انجام برساند.ابدالی در ادامه افزود:افتخارات کسب شده توسط قرآن آموزان این شرکت در رده کارکنان ، همسران و فرزندان قابل ستایش می باشد و این مهم جز با تلاش مسئو لین و مربیان و پشتکار قرآن آموزان به ثمر نمی نشست. وی در ادامه افزود: نبود امکانات کافی و عدم دسترسی به مربیان مجرب در منطقه و استان اهمیت موفقیت این عزیزان را بیشتر نمایان می نماید.فرشید ابدالی دهدزی در پایان سخنان خودآرزوی توفیقات روزافزون در تمام مراحل زندگی را برای تمامی دست اندرکاران قرآنی از خداوند متعال خواستار شد.
در ادامه جلسه مهندس ربیعیان ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت پالایش گاز پارسیان موفقیت های دارالقرآن را بسیار خوب توصیف کرد و گفت:این موفقیت ها با توجه به صحبت های جناب مهندس ابدالی بسیار خوب و باعث خوشحالی است.رییس دارالقرآن شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه یکی از دغدغه وزیر محترم نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گسترش و توجه به فعالیت های فرهنگی و قرآنی می باشد افزود: مهندس زنگنه تاکیدشان بر این است که فعالیت های فرهنگی و قرآنی مورد توجه قرار بگیرد.ایشان افزود:هرگونه پیشنهاد جهت بهبود کارهای فرهنگی و قرآنی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
سعید محتشمی فر مسئول دارالقرآن پالایشگاه پارسیان نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور آقای ربیعیان و هیات همراه تاریخچه و خلاصه ای از فعالیت های دارالقرآن را از ابتدای تاسیس در سال 90 تا کنون تشریح نمودند.
در ادامه جلسه آقای رادفر ضمن سخنانی ابراز داشت:در سال های اخیر موفقیت های قرآنی پالایشگاه پارسیان چشمگیر بوده و توانسته در مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه که هر ساله توسط شرکت ملی گاز ایران تحت عنوان بهار در بهار برگزار می شودموفقیت های چشمگیری را کسب نموده و در رتبه های نخست قرار بگیرد.وی ادامه داد: سند جامع فعالیت های قرآنی در سطح وزارت نفت در دست تنظیم است که پس از نهایی شدن و گرفتن مجوزات لازم به شرکت ها ابلاغ می شود.
سپس حضار از مراکز قرآنی دارالقرآن و معارف اسلامی در شهرستان های لامرد، مهر و شهر خوزی بازدید به عمل آورده و از نزدیک نظرات و صحبت های قرآن آموزان را شنیده و به پیشنهادات مطرح شده قول بررسی دادند.
خاطر نشان می شود دارالقرآن پالایشگاه پارسیان در تاریخ 17/7/90 با انتصاب آقای سعید محتشمی فر به عنوان مسئول دارالقرآن فعالیتهای خود را به صورت رسمی آغاز نمود.
1397/7/22 يكشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما