اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 700124
تعداد بازديد از سايت: 138907632
تعداد بازديد زيرپورتال: 938601
اين زيرپورتال امروز: 211
در امروز: 10614
اين صفحه امروز: 127
دريافت RSS در امروز: 2678 دريافت RSS صفحه: 0
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
کسب لوح افتخار موفق ترین پایگاه بسیج شرکت های پالایش گاز توسط بسیج شرکت پالایش گاز پارسیان 

کسب لوح افتخار موفق ترین پایگاه بسیج شرکت های پالایش گاز توسط بسیج شرکت پالایش گاز پارسیان

پایگاه مقاومت صاحب الزمان(عج)بسیج شرکت پالایش گاز پارسیان موفق به دریافت لوح موفق ترین پایگاه مقاومت بسیج درسطح شرکت های پالایش گاز شد.

به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت صاحب الزمان(عج) بسیج شرکت پالایش گاز پارسیان موفق به دریافت لوح افتخار موفق ترین پایگاه بسیج شرکت ملی گاز ایران شد و این موفقیت در سایه تلاش و همت بسیجیان فرهیخته، آگاه و بابصیرت و پرتلاش این شرکت حاصل گردید.

ابراهیمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج  صاحب الزمان شرکت پالایش گاز پارسیان در گفتگویی با خبرنگار روابط عمومی ضمن تشکر و قدردانی از مساعدت و حمایت های مدیرعامل بسیجی این شرکت گفت: همواره سعی کردیم بسیج، درخشان و پرفروغ در همه ی عرصه ها با توانمندی هایی که دارد بدرخشد و حضور حداکثری خود را  در همه ی مناسبت ها مراسم های مذهبی و انقلابی و کشوری نشان دهد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیچ صاحب الزمان عج شرکت پالایش گاز پارسیان افزود: اینجانب موفقیت کسب شده را مرهون مساعدت و حمایت های مهندس ابدالی مدیرعامل پالایشگاه و تلاش همه ی بسیجیان می دانم و از یکایک آن ها تشکر و قدردانی می کنم و خدا را شاکر هستم که توانسته ایم مفتخر به به دریافت موفق ترین پایگاه مقاومت بسیج در رده شرکت های پالایشگاهی گاز گردیم.

لازم به ذکر است پایگاه مقاومت بسیج صاحب الزمان شرکت پالایش گاز پارسیان همیشه در همه ی مراسم ها به طور فعال شرکت می کند و تاکنون توانسته است با بیشتر اقشار جامعه تبادل و تعامل داشته باشد.

1397/4/12 سه‌شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما