اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 508115
تعداد بازديد از سايت: 109910397
تعداد بازديد زيرپورتال: 694689
اين زيرپورتال امروز: 198
در امروز: 10810
اين صفحه امروز: 71
دريافت RSS در امروز: 2016 دريافت RSS صفحه: 0
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
برگزاری یکصد و پنجاه و ششمین جلسه هیئت مدیره شرکت پالایش گاز پارسیان 

یکصد و پنجاه و ششمین جلسه هیئت مدیره شرکت پالایش گاز پارسیان و اولین جلسه در سال 96 همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در سالن کنفرانس ساختمان اداری مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره ضمن خیر مقدم به رییس و اعضاء هیأت مدیره، سالروز آزاد سازی خرمشهر که یادآور دلاورمردیها و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان است که فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد، را تبریک گفت. وی سپس ضمن تبریک پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت الهی، گزارش کاملی از روند تولید گاز ارائه نمود.

در ادامه مهندس رحیمی رییس هیئت مدیره شرکت پالایش گاز پارسیان از همت و تلاش اعضاء هیئت مدیره و کارکنان پالایشگاه در راستای تولید پایدار گاز تقدیر و تشکر نمود. سپس دستور کار جلسه شامل پنج موضوع مطرح گردید و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان احمدزاده دبیر هیئت مدیره، گزارشی از تعداد جلسات و مصوبات هیئت مدیره در سال 95 را ارائه نمود و نتایج مصوبات سال 95 را به سمع و نظر اعضاء رساند.

 

 

1396/3/8 دوشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما