اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 683395
تعداد بازديد از سايت: 136433023
تعداد بازديد زيرپورتال: 916759
اين زيرپورتال امروز: 271
در امروز: 11094
اين صفحه امروز: 158
دريافت RSS در امروز: 2625 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
بازدید نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی فارس از پالایشگاه گاز پارسیان 
بازدید نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی فارس از پالایشگاه گاز پارسیان
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس از پالایشگاه گاز پارسیان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان، دایی، نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس با حضور در پالایشگاه گاز پارسیان ضمن دیدار و گفتگو با مهندس ابدالی مدیرعامل، از این شرکت بازدید کرد.
بنا براین گزارش، دایی نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی در استان فارس ضمن ارج نهادن به تلاش های شبانه روزی کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان در خدمت رسانی به هم میهنان، از عملکرد مالی شفاف و به روز بودن سیستم های مالی این شرکت تقدیر و تصریح کرد: پالایشگاه پارسیان به عنوان دومین تأمین کننده گاز طبیعی کشور نعمت بزرگی برای استان فارس بوده و اهمیت زیادی برای رشد و توسعه این استان پهناور و کشور داشته است.
وی افزود: پالایشگاه پارسیان علاوه بر پرداخت منظم و به موقع مالیات های تکلیفی خود، در عمل به مسئولیت اجتماعی، اشتغال جوانان منطقه نیز از شرکت های پیشرو در استان فارس می باشد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس هم چنین با تأکید بر تحقق شعار امسال « حمایت از کالای ایرانی»  اظهار داشت: برنامه های زیادی را در دستور کار داریم و حمایت از تولیدکنندگان داخلی از اولویت های اصلی ما در سال جاری خواهد بود.
در ادامه مهندس ابدالی مدیرعامل پالایشگاه ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی درجمع کارکنان دومین تأمین کننده گاز کشور تأکید کرد: حمایت از کار و کارگر ایرانی به معنای واقعی خود در این شرکت در حال انجام است به طوری که تمامی مراحل تعمیرات اساسی که اصلی ترین پروژه پالایشگاه می باشد با استفاده از توان داخلی انجام می شود و بیش از 2500 شناسنامه فنی جهت تجهیزات تهیه شده و با برگزاری جلسات منظم کمیته خودکفایی و پیگیری آن، گامهای زیادی در راستای حمایت از تولید داخلی برداشته شده است و ان شاءالله می بایست همگان با جدیت بیشتری در راستای محقق شدن شعار امسال تلاش کنند.
مهندس ابدالی با اشاره به تقدیر نهادهای نظارتی استان فارس و مدیران شرکت ملی گاز ایران با توجه به عملکرد شفاف مالی و پرداخت منظم مالیات تکلیفی افزود: پالایشگاه پارسیان در جهت سلامت اداری تمامی بسترهای لازم را فراهم نموده و با استقرار سیستم های مالی به روز و آنلاین اهتمام جدی در شفافیت و پاسخگویی دارد.
گفتنی است آزرده رییس خزانه معین استان فارس در این بازدید، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس را همراهی می نمود.
شایان ذکر است پالایشگاه گاز پارسیان دومین تأمین کننده گاز کشور یکی از مودیان بزرگ مالیاتی استان فارس می باشد.
1397/2/2 يكشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما