اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 520849
تعداد بازديد از سايت: 113768079
تعداد بازديد زيرپورتال: 712109
اين زيرپورتال امروز: 180
در امروز: 14217
اين صفحه امروز: 87
دريافت RSS در امروز: 2081 دريافت RSS صفحه: 0
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
انجام مصاحبه فنی، ایمنی و صلاحیت حرفه ای از متقاضیان اشتغال در پروژه تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز پارسیان 

انجام مصاحبه فنی، ایمنی و صلاحیت حرفه ای از متقاضیان اشتغال در پروژه تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز پارسیان

مصاحبه فنی، ایمنی و صلاحیت حرفه ای از متقاضیان اشتغال در پروژه تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز پارسیان  انجام شد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس فرشید ابدالی دهدزی با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای بهینه، مطمئن و ایمن پروژه تعمیرات اساسی که به مدت حدود یکماه به طول خواهد انجامید؛ در پی جلسات مشترک با کمیته اشتغال شهرستان مهر متشکل از نماینده محترم فرماندار، رییس محترم اداره کار و رییس محترم دفتر نماینده مردم شریف مهر و لامرد در مجلس؛ از تعداد 300 نفر، متقاضیان اشتغال در این پروژه؛ مصاحبه فنی، ایمنی و صلاحیت حرفه ای به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با تأکید بر عزم ملی و کمک همگانی برای ایجاد اشتغال جوانان اظهار داشت: نفراتی که در این مصاحبه حضور داشته اند از سوی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان مهر معرفی شده و از خدمات نفرات واجد شرایط پس از طی کردن مراحل اداری در بخش های برق، مکانیک، ابزار دقیق، تأسیسات و کارگاه مرکزی استفاده خواهد شد.

مهندس ابدالی در خصوص اهمیت پروژه تعمیرات اساسی تصریح کرد: پروژه تعمیرات اساسی مهم ترین پروژه آماده سازی برای فصل سرما و عملیات این شرکت بوده که بصورت سالیانه به مدت حدود یکماه با اتکاء به توان داخلی صورت می گیرد. در زمان انجام پروژه، تولید پالایشگاه با هماهنگی مدیریت های بالادستی متوقف و تمامی تجهیزات مکانیکی، برق و ابزار دقیق، تحت بازرسی و تعمیرات قرار گرفته تا اطمینان لازم جهت تولید ایمن و حداکثری در فصل سرد سال حاصل گردد.

وی با تأکید بر ضرورت توجه به مسائل ایمنی و الزام های HSE در عملیات تعمیرات اساسی گفت: همه کارکنان و کارگران می بایست به مسائل ایمنی توجه کافی داشته باشند و کیفیت فدای کمیت نشود تا ان شاء الله در روزهای سرد پیش رو، با قابلیت اطمینان و اثر بخشی حداکثری از بابت تولید گاز و سایر شاخص ها، شیرینی کار طاقت فرسای تعمیرات اساسی با گرما بخشیدن به هموطنان به دل همه ما بنشیند.

ابدالی دهدزی در پایان با قدردانی از تمامی کارکنان و کارگران پرتلاش و زحمتکش تعمیرات اساسی و همه بخش های مرتبط، ابراز امیدواری کرد که همه واحدها با اتکال به خداوند متعال و دانش و تجربه بدست آمده، بتوانند تعمیرات اساسی را در موعد مقرر، با کیفیت مناسب و موفقیت به پایان ببرند.

1396/6/5 يكشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما