اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 625641
تعداد بازديد از سايت: 128684889
تعداد بازديد زيرپورتال: 842555
اين زيرپورتال امروز: 349
در امروز: 14600
اين صفحه امروز: 257
دريافت RSS در امروز: 2383 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
تجلیل از پژوهشگران شرکت پالایش گاز پارسیان در همایش هفته پژوهش و فن آوری شهرستان مهر 

تجلیل از پژوهشگران شرکت پالایش گاز پارسیان در همایش هفته پژوهش و فن آوری شهرستان مهر

از پژوهشگران برتر شرکت پالایش گاز پارسیان در همایش هفته پژوهش و فن آوری که در کانون شهید مظاهری بخش گله دار شهرستان مهر برگزار شد تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم مهندس سیفی جانشین مدیرعامل و جمعی از مسئولین و کارکنان پالایشگاه، دکتر رزمجویی مشاور استاندار فارس، دکتر میمندی کارشناس پژوهشکده فارس، فرماندار مهر، امام جماعت اهل تسنن و اهل تشیع گله دار و مسئولین استانی و شهرستان مهر حضور داشتند.

در این مراسم که به مناسبت هفته پژوهش و تقدیر و تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان مهر برگزار شد، موسوی فرماندار مهر ، دکتر رزمجویی مشاور استاندار فارس، دکتر میمندی و چند تند از مسئولین به ایراد سخنرانی پرداختند.

در ادامه مهندس پاک ضمیر نماینده شرکت پالایش گاز پارسیان با ارائه پاورپوینتی، ضمن معرفی اجمالی پالایشگاه، گزارشی از پروژه ها و فعالیت های پژوهشی و پایان نامه های تحت حمایت پالایشگاه ارائه نمود.

در پایان این مراسم از مهندس مجتبی رضایی و مهندس صادق کرونی، پژوهشگران برتر شرکت پالایش گاز پارسیان با اهداء تندیس ویژه این همایش تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از دستاوردهای پژوهشگران و مخترعان شهرستان و مقالات و کتابهای چاپ شده برپا شده بود که با استقبال بازدید کنندگان همراه بود.

1396/10/2 شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما