اخبار
آمار سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 683370
تعداد بازديد از سايت: 136432571
تعداد بازديد زيرپورتال: 916722
اين زيرپورتال امروز: 234
در امروز: 10642
اين صفحه امروز: 133
دريافت RSS در امروز: 2625 دريافت RSS صفحه: 1
آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
مرحله مقدماتی مسابقات قرآن بهار در بهار ویژه کارکنان، همسران و فرزندان پالایشگاه پارسیان پایان یافت. 

با شناسایی نفرات برتر:

مرحله مقدماتی مسابقات قرآن بهار در بهار ویژه کارکنان، همسران و فرزندان پالایشگاه پارسیان پایان یافت.

 

مراسم افتتاحیه و تقدیر از نفرات برتر مسابقات قرآن و نهج البلاغه بهار در بهار ویژه کارکنان، همسران و فرزندان شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور مدیران و کارکنان و خانواده های آنان در سالن اجتماعات کوثر پالایشگاه گاز پارسیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان محمد حسین بهزادی رییس روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان در آئین اختتامیه این مسابقات ضمن تشکر از استقبال خوب همکاران و خانواده ها گفت: بحمدلله در این دوره از مسابقات در تمامی رشته های صحیح خوانی، قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ تخصصی و عمومی، اذان، مفاهیم قرآن و نهج البلاغه و صحیفه سجادیه با استقبال خوب کارکنان و خانواده های آنها همراه بود.

وی ادامه داد: در مرحله مقدماتی این دور از مسابقات جمعاً 353 نفر نام نویسی کردند که نسبت به آمار سال گذشته شاهد رشد بیش از 20 درصدی هستیم.

فرشید ابدالی دهدزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان با عرض تبریک و شاد باش به مناسبت مبعث پیامبر رحمت، ابراز امیدواری کرد تا بتوانیم به وظیفه دینی خود که پیروی و فراگیر کردن فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام در جامعه و وظیفه ملی و کاری خود که صنعت می باشد به بهترین وجه عمل کنیم. ایشان در ادامه اشاره کردند دارالقرآن شرکت پالایش گاز پارسیان با استفاده از مربیان ملی و فرا ملی در سال های پیاپی مقام اول و دوم تیمی در بیین 53 شرکت تابعه از افتخارات صنعت گاز بیان کرد. مدیر عامل پالایشگاه پارسیان گفت  مسیر زندگی ما از تولد تا مرگ، عجین با قرآن است.

 ایشان با اشاره به حضور فرزندان قرآنی در پالایشگاه عنوان کرد: این محفل نورانی با حضور فرزندان قرآن آموز زنده تر و با نشاط تر شده است. وی در پایان سخنرانی ضمن تشکر از همه دست اندرکاران قرآنی پالایشگاه برای ایشان موفقیت روزافزون آرزو نمودند.  

در پایان این مراسم نورانی، از راه یافتگان به مرحله سراسری مسابقات قرآن دوره قبل تقدیر به عمل آمد و به همه شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد.

لازم به ذکر است در مرحله مقدماتی این مسابقات متسابقین بطور همزمان در 5 سالن و با داوری 10 نفر از داوران برتر کشوری و استانی به رقابت پرداختند که در نهایت نفرات اول رشته های مختلف به مرحله سراسری راه یافتند.

1397/2/6 پنجشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما