هسته مشاركت بهره بردراي
ليست مشخصات اعضاء گروه هسته مشاركت بهره برداري 

عكس

 آدرس پست الكترنيكي

تلفن اداره

نام و نام خانوادگي

رديف

Kheidari@nigc-parsian.ir   كامران حيدري

 1

Mrezaey@nigc-parsian.ir   مجتبي رضايي

 2

Rsarvi@nigc-parsian.ir   رضا سروي

 3

Mhasanzadeh@nigc-parsian.ir   فرهاد حسن زاده

4

Yyoosefi@nigc-parsian.ir   يزدان يوسفي

5

Arezaee@nigc-parsian.ir   عليرضا رضايي

6

Mnasiri@nigc-parsian.ir   مهدي نصيرشجاع

7

Hnagahi@nigc-parsian.ir   حميدرضا ناگهي

8

Ashakeri@nigc-parsian.ir   علي اكبر شاكري

9

Ahemmati@nigc-parsian.ir   عليرضا همتي

10

Jsaeedmanesh@nigc-parsian.ir   جواد سعيدمنش

11

Emehdipoor@nigc-parsian.ir   احسان مهدي پور

12

Yroosta@nigc-parsian.ir   يونس روستا

13

MFalahatgar@nigc-parsian.ir   محمد فلاحتگر

14

Rmosalaee@nigc-parsian.ir   رضا مصلايي

15

Agharechaee@nigc-parsian.ir   عليرضا قره چايي

16

Mayoobi@nigc-parsian.ir   ميثم ايوبي

17

Aamiri@nigc-parsian.ir   علي اميري

18

Azare@nigc-parsian.ir   علي اصغر زارع

19

Tsafari@nigc-parsain.ir   طيب صفري

20

Fzisti@nigc-parsian.ir   فرزاد زيستي

21

Ataghipoor@nigc-parsian.ir   اشكبوس تقي پور

22

Habdolahi@nigc-parsian.ir   حجت عبدالهي

23

Ghsadeghi@nigc-parsian.ir   قاسم صادقي

24

Anikoonam@nigc-parsian.ir   علي اكبر نيكونام

25

Msalah@nigc-parsian.ir   محمدرضا صلاح

26

Akamkar@nigc-parsian.ir   عبدالرزاق كامكار

27

Mkhazaee@nigc-parsian.ir   سيروس خزايي

28

 


 
1390/7/18 دوشنبه


مجری سایت : شرکت سیگما