صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

تقدیر استاندار فارس از مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان

استاندار فارس از مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان به پاس خدمات ایشان به عنوان کارآفرین سرافراز خانواده شهدا تقدیر به عمل آورد.

تقدیر استاندار فارس از مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان

استاندار فارس از مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان به پاس خدمات ایشان به عنوان کارآفرین سرافراز خانواده شهدا تقدیر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی در حاشیه جلسه تودیع و معارفه رییس دادگستری و دادستان شهرستان مهر که با حضور مدیر کل دادگستری استان انجام شد از مهندس ابدالی دهدزی با عنوان کار افرین سرافراز و خدمتگزار به خانواده های شاهد و ایثارگر تقدیر به عمل آمد.

در این لوح که استاندار فارس به مدیر عامل دومین تولید کننده گاز طبیعی کشور اعطا کرد آمده است: از مولفه های مهم و تأثیرگذار در پیشرفت، شکوفایی و سرافرازی ملت ها، تولید و تلاش در راستای عدم وابستگی اقتصادی به بیگانگان می باشد که تولید کنندگان در این زمینه نقش بی بدیلی ایفا می کنند. اینک که شما با درخشش در عرصه های اقتصادی، تولید  و کار آفرینی، در مسیر پیشرفت، تعالی و توسعه پایدار نظام مقدس اسلامی گام برمی دارید و همچون شهدا و ایثارگران موجب عزت و اعتلای این نظام مقدس می شوید به پاس قدردانی از تلاش های بی وقفه جنابعالی در سال رونق تولید این لوح تقدیر حضورتان تقدیم می گردد.

کهساررییس بنیاد شهید شهرستان مهر نیز که در این جلسه حضور داشت از خدمات مهندس ابدالی دهدزی تشکر کرد و بیان داشت:مهندس ابدالی خدمات ارزنده ای را برای ایثارگران صورت داده است به خصوص اشتغال و به کارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر، سرکشی به خانواده های معزز شهدا به مناسبت های مختلف و به حضور همیشگی ایشان در همه مراسمات مربوط به ایثارگران اشاره کرد: همچون غبارروبی قبور شهدا، تشییع شهیدان گمنام و شرکت در مراسم هایی که مزین به نام شهداست همیشه حضور فعالی داشته اند.

لازم به ذکر است شرکت پالایش گاز پارسیان اهتمام ویژه ای به ایثارگران و کارکنان شاهد و ایثارگر داشته و تعدادی از فرزندان شهداي هشت سال دفاع مقدس در اين پالايشگاه مشغول به کار هستند و مهندس ابدالی دهدزی همواره بذل توجه خود را بر این قشر معزز معطوف داشته است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٨ - ١٥:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 704