صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

ديدار مديرعامل پالايشگاه گاز پارسيان با رييس جديد دادگستري و دادستان شهرستان مهر

در روز 14 مرداد، روز کرامت انسانی و حقوق بشر اسلامی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با رییس جدید دادگستری و دادستان شهرستان مهر دیدار کرد.

در روز 14 مرداد، روز کرامت انسانی  و حقوق بشر اسلامی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با رییس جدید دادگستری و دادستان شهرستان مهر دیدار کرد.

در روز  14 مرداد روز کرامت انسانی  و حقوق بشر اسلامی، مهندس ابدالی دهدزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان به همراه هیأت رییسه با رییس دادگستری و دادستان شهرستان مهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی، این دیدار صمیمی که در دادگستری شهرستان مهر صورت گرفت؛ در ابتدا دادستان به مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان و هیأت همراه خوش آمد گفت و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم در راستای اهداف عالیه جمهوری اسلامی به عنوان نماینده قوه قضاییه در خدمت مردم فهیم شهرستان مهر بوده و بسیار خوشحالم در منطقه ای خدمت می کنم که مردمی با اصالت و بزرگوار و فهیم حضور دارند.

در ادامه مهندس ابدالی نیز ضمن ابراز مسرت از این دیدار و تبریک به رستمی رییس دادگستری و حقایقی دادستان جدید شهرستان مهر برای این عزیزان آرزوی سربلندی توفیق و خدمت در سایه الطاف الهی داشت.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨ - ١٤:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 770