صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

برگزاری دوازدهمین جلسه شورای خودکفایی و حمایت از ساخت داخل در شرکت پالایش گاز پارسیان

دوازدهمین جلسه شورای خودکفایی و حمایت از ساخت داخل با حضور معاونین ، روسا و جمعی از کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان در سالن کنفرانس برگزار شد.

 

برگزاری دوازدهمین جلسه شورای خودکفایی و حمایت از ساخت داخل در شرکت پالایش گاز پارسیان

دوازدهمین جلسه شورای خودکفایی و حمایت از ساخت داخل  با حضور معاونین ، روسا و جمعی از کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان در سالن کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دوازدهمین جلسه شورای خودکفایی و حمایت از ساخت داخل با حضور معاونین ، روسا و جمعی از کارکنان در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید شروع و در ابتدا ایتم های صورتجلسه گذشته به همراه عملکرد آماری کمیته های تخصصی مکانبک، شیمیایی، برق و ابزار دقیق و آخرین وضعیت تقاضاهای در دست اقدام خرید تولید داخلی از طرف دبیر شورای خودکفایی و روسای کمیته های تخصصی ارائه گردید؛ سپس اعضا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در ادامه مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط کمیته های تخصصی خودکفایی و حمایت از ساخت داخل گفت : ضمن سرلوحه قرار دادن اقدامات صورت گرفته در دوران هشت سال دفاع مقدس و خودکفا شدن کشور در صنایع دفاعی در صنعت گازنیز می بایست خودکفا باشیم و نکاتی را متذکر شدند.

ابدالی دهدزی در ادامه بیان داشت: باید عناصر بیشتری درگیر خودکفایی شود و از توان نیروها نهایت استفاده گردد و همچنین از شرکت های سازنده و همکاران درگیر خودکفایی در این جلسات دعوت بعمل آيد.

وی  ادامه داد و افزود: برای قطعات ساخته شده بایستی شناسنامه فني تهیه شود و نمایشگاهی تخصصی از قطعات ساخت داخل برپا گردد و پیگیری  کارها در خصوص اقلام پر مصرف و حیاتی به صورت جدی انجام و موارد انجام شده به نحو مطلوبی گزارش گرديد.

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨ - ١٣:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 703