صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج کارگری و تجلیل از کارگران نمونه شرکت پالایش گاز پارسیان

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج کارگری و تجلیل از کارگران نمونه شرکت پالایش گاز پارسیان

مراسم گرامیداشت هفته بسیج کارگری و تجلیل از کارگران نمونه شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم که با حضور نماینده فرماندار، سرهنگ رضایی فرمانده ناحیه بسیج مقاومت سپاه شهرستان مهر ،مدیران و مسئولین پالایشگاه و جمعی از مسئولین و روسای ادارات شهرستان مهر در سالن اجتماعات کوثر شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

در ابتدا ابدالی دهدزی مدیرعامل پالایشگاه گاز پارسیان ضمن تبریک هفته بسیج کارگری گفت: امروز، روز جنگ اقتصادی است و حمایت از کارگر نسخه ضروری و شفابخش جامعه امروز است و باتوجه به شرایطی که وجود دارد بایستی همه اقشار از کارمند و مدیر و کارگر کمک کنند تا اقتصاد کشور شکوفا تر شده و به نتیجه مطلوب برسد.

در ادامه این مراسم ایشان با تأکید بر ارزش و جایگاه والای کار و کارگر از نظر دین مبین اسلام تصریح کرد: پرداخت مطالبات کارگران و تلاش درجهت رفاه و بهبود شرایط زندگی آنان از اولویت های دولت و مسئولان در تمام سطوح می باشد.

بنابراین گزارش مراسم روز گارگر با برنامه های متفاوتی و متنوعی که توسط خود کارگران اجرا شده بود ادامه یافت که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

شایان ذکر است در این مراسم سرهنگ رضایی فرمانده ناحیه بسیج مقاومت سپاه شهرستان مهر نیز ضمن تبریک هفته بسیج کارگری از مهندس ابدالی دهدزی و کلیه کارگران زحمتکش پالایشگاه پارسیان تقدیر و تشکر نموده و در پایان  این مراسم ازکارگران نمونه بسیجی پالایشگاه با اهداء لوح سپاس و هدیه تجلیل به عمل آمد.

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٥:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1217