صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

نشست مشترک اعضای هیئت رئیسه مرکز آموزش عالی لامرد و دانشگاه صنعتی شیراز با شرکت پالایش گاز پارسیان

نشست مشترک اعضای هیئت رئیسه مرکز آموزش عالی لامرد و دانشگاه صنعتی شیراز با شرکت پالایش گاز پارسیان

اعضای هیئت رئیسه مرکز آموزش عالی لامرد و دانشگاه صنعتی شیراز با شرکت پالایش گاز پارسیان نشست مشترک برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی، با حضور مدیر عامل محترم ، اعضاء محترم شورای پژوهش و فناوری ، دبیران کارگروههای پژوهشی و سایر همکاران و کارشناسان حوزه عملیات، مهندسی و توسعه ، بازرسی فنی و مدیران محترم پژوهش و فناوری و اعضای هیات علمی دانشگاه های صنعتی شیراز و مرکز آموزش عالی لامرد برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس ابدالی دهدزی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین خواهان مشارکت بیشتر دانشگاه های صنعتی شیراز ، دانشگاه شیراز و مرکز آموزش عالی لامرد در فراخون های پژوهشی و کمک به رفع تنگناهای عملیاتی و مدیریت تکنولوژِی این شرکت شد.

در ادامه این نشست صمیمی که با هماهنگی دکتر خیامی مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی شیراز و دکتر حقانی رئیس مرکز موسسه آموزش عالی لامرد برگزار شد، هر یک از اعضای هیأت علمی دانشگاه های یاد شده به تشریح اقدامات و فعالیت های خود در حوزه های فرایند، خوردگی و ابزار دقیق پرداخته و جلسات منظم کارشناسی بخش های مختلف این شرکت با دانشگاه صنعتی و مرکز آموزش عالی لامرد از پیشنهاداتی بود که ارائه شد.

لازم به ذکر است هدف از این نشست آشنایی با بخش های مختلف و فعالیت های  شرکت پالایش گاز پارسیان و تشریح توانمندی دانشگاه های فوق، در ارتباط با فعالیت های مرتبط با صنعت پالایش گاز می باشد.

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٥:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1568