صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

توليد مسئولانه، پاک، ايمن و بهره ور؛ بزرگترين هدف راهبردي شرکت پالايش گاز پارسيان

مديرعامل شرکت پالايش گاز پارسيان: توليد مسئولانه، پاک، ايمن و بهره ور؛ بزرگترين هدف راهبردي شرکت پالايش گاز پارسيان

مديرعامل شرکت پالايش گاز پارسيان:

توليد مسئولانه، پاک، ايمن و بهره ور؛ بزرگترين هدف راهبردي شرکت پالايش گاز پارسيان

بزرگترين هدف راهبردي شرکت پالايش گاز پارسيان، توليد مسئولانه، پاک، ايمن و بهره ور است که تمام برنامه ريزي ها و اقدامات شرکت بر اين اساس انجام مي شود تا ما بتوانيم مأموريت خود را به عنوان دومين تأمين کننده گاز کشور به نحو احسن انجام دهيم.

به گزارش روابط عمومی، فرشید ابدالی دهدزی، مدیرعامل شرکت پالايش گاز پارسيان در حاشیه جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه این شرکت در سال 97 که در ساختمان ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: اين شرکت نظر به شعار رونق توليد اولويت خود را بر محور توليد پايدار گاز قرار داده و با تغيير ساختار شوراي خودکفايي پالايشگاه و با راه اندازي کميته هاي تخصصي مکانيک / برق / ابزار دقيق و مواد شيميايي، اقدامات خود را در مباحث توسعه و تعميق فرهنگ خودباوري، پژوهش و تحقيق و حمايت از توليدکنندگان داخلي پيگيري و انجام مي دهد که خودکفايي در قطعات يدکي استراتژيک، مهمترين آن است.

وی افزود: اين پالايشگاه با اتخاذ استراتژي در راستاي تأمين کالاهاي ضروري به منظور توليد پايدار گاز، اقدامات خوب و شايسته اي در بحث خودکفايي، حمايت از توليد داخل و رهايي از وابستگي را از سال هاي گذشته آغاز کرده که بطور مثال 2600 جلد شناسنامه فني قطعات يدکي استراتژيک و اولويت دار به عنوان زبان مشترک کارفرما و سازنده تدوين شده که بيش از 400 قطعه آن، در حال ساخت است.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود به رعایت نکات ایمنی در این شرکت اشاره کرد و گفت: ايمني، سلامت پرسنل و حفظ محيط زيست يکي از ضروري ترين اولويت هاي کاري پالايشگاه است که همواره خود را بر آن متعهد مي دانيم و آموزش و پايش مستمر را بطور جدي دنبال مي کنيم.

به گفته ابدالی، پالايشگاه گاز پارسيان با 25.6 ميلیون نفر ساعت بدون حادثه تمام تلاش خود را براي تحقق هدف، "خسارت به هيچ چيز و صدمه به هيچ‌کس" را دنبال مي کند.

وی در پایان سخنان خود به مهمترین  پروژه مهم این شرکت در سال جاری اشاره کرد و افزود: مهمترين پروژه اين شرکت که در سال جاري به بهره برداري خواهد رسيد، پروژه ارتقای سيستم آتش نشاني است که در راستاي توليد پايدار و ايمن، برنامه ريزي و عمليات اجرايي آن از سال گذشته آغاز شده بود.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - ٠٧:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 561