صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بازدید سرپرست مدیریت هماهنگی و نظارت برتولید شرکت ملی گاز ایران از شرکت پالایش گاز پارسیان

سرپرست مدیریت هماهنگی و نظارت برتولید شرکت ملی گاز ایران از شرکت پالایش گاز پارسیان بازدید کرد.

 

بازدید سرپرست مدیریت هماهنگی و نظارت برتولید شرکت ملی گاز ایران از شرکت پالایش گاز پارسیان

سرپرست مدیریت هماهنگی و نظارت برتولید شرکت ملی گاز ایران از شرکت پالایش گاز پارسیان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی همزمان با تعمیرات اساسی سالیانه پالایشگاه پارسیان، مهندس زردویان سرپرست مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با حضور در این پالایشگاه از روند تعمیرات اساسی بازدید کرد.

بنابراین گزارش مهندس زردویان با حضور مهندس ابدالی دهدزی مدیر عامل و جمعی از مسئولین ضمن حضور در واحدهای مختلف از نزدیک پیشرفت و اقدامات انجام شده در تعمیرات اساسی را مورد بررسی قرار داد.

در ادامه این بازدید مهندس زردویان با حضور در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی در جلسه ای با حضور مدیر عامل و مسئولین پالایشگاه شرکت کرد. در این نشست صمیمانه مسئولین واحدهای مختلف ضمن معرفی خود، گزارشی از اقدامات انجام شده واحد مربوطه را ارائه نموده و چالش ها و مسائل موجود را بیان نمودند.

در این جلسه مهندس ابدالی دهدزی ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به ارائه گزارشی از روند تعمیرات اساسی پرداخت و ابراز امیدواری کرد تعمیرات اساسی امسال همچون سالهای گذشته با تلاش و همت کلیه کارکنان و با استفاده از توان و تجهيزات داخلي و در موعد مقرر با موفقیت پایان پذیرد.

در پایان این جلسه مهندس زردویان نیز ضمن تسلیت ایام محرم از حضور در جمع صمیمی کارکنان پالایشگاه پارسیان ابراز خرسندی کرد و ضمن برشمردن نکات مهم گزارش های ارائه شده، در خصوص رفع چالش های موجود موارد وراه کارهایی را ارائه نمود.

شايان ذکر است تعميرات اساسي شرکت پالايش گاز پارسيان بزرگترين پالايشگاه گاز شيرين کشور و دومين تأمين کننده گاز طبيعي از شروع فصل سرما در جهت آماده سازي توليد پايدار و حداکثري، ايمن و مستمر گاز مصرفي، طبق برنامه زمانبندي شرکت ملي گاز ايران انجام مي گيرد و تعميرات اساسي امسال با توجه به نياز هماهنگي با ستاد شرکت ملي گاز ايران، مديريت هماهنگي و نظارت بر توليد، ديسپچينگ شرکت ملي گاز، شرکت بهره برداري نفت و گاز زاگرس جنوبي و پروژه استحصال اتان پارسيان سپهر از شرايط خاص و مهمي برخوردار است.


 

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - ٠٦:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1299