صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

حضور عکاسان انجمن فيلم و عکس شرکت پالایش گاز پارسیان در کارگاه عکاسی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی

عکاسان انجمن عکس شرکت پالایش گاز پارسیان درکارگاه سه روزه ویرایش عکس در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی این دوره آموزشی که با حضور عکاسان انجمن  فيلم وعکس شرکت پالایش گاز پارسیان و به همت شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گرديد،آقایان ابوذر کریمی، علی اسدی، سجاد جهانبانی و حسین مختاریاز شرکت پالايش گاز پارسيان با حضور در این دوره 3 روزه آموزشی ،با مبحث عکاسی و ویرایش عکس آشنایی پیدا کردند.

عرب زاده  استاد این دوره ضمن ابراز رضایت از کلاس برگزار شده گفت: در این سه روز اصول مبانی پایه ای و ویرایش عکس، تکنیک های مختلف ویرایش، آموزش و آشنایی کار با نرم افزار های مرتبط با ویرایش عکس ،به فراگیران آموزش داده شد.

کریمی دبیر انجمن عکاسی شرکت پالایش گاز پارسیان از مجتمع گاز پارس جنوبی به خاطر برگزاری این کلاس تشکر کرد و ابراز اميدواري کرد؛ امید است با همکاری و تعامل بیشتر با انجمن های فعال در منطقه شاهد رشد و تعالی هنر عکاسی در بین کارکنان شرکت ملی گاز باشیم.

لازم به ذکر است این کارگاه آموزشی به همت شرکت مجتمع پارس جنوبی به منظور ارتقاء سطح علمي اعضاي انجمن عکاسي آن شرکت برگزار گرديدکه تعدادي از اعضاي انجمن فيلم وعکس پالايشگاه پارسيان نيز با هماهنگي روابط عمومي دراين دوره علمي شرکت نمودند.


  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨ - ١٥:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 743