صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

برگزاری جلسه هسته مشارکت ابزار دقیق

جلسه هسته مشارکت ابزار دقیق در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

به منظور ارتقاء نظام پيشنهادات و استفاده از نظرات تمامي کارکنان و ذينفعان وايده پردازي ها در جهت ارتقاء عملکرد، هسته مشارکت واحد ابزار دقيق، با حضور مهندس سهراب تاش و جمعي از کارکنان واحد باهدف بررسي پيشرفت کار و همچنين برنامه ریزی جهت برگزاری نمایشگاه دست آورد های نظام مشارکت در این واحد برگزار گردید. در اين جلسه با حضور مهندس پاک ضمير رييس ICT و دبير نظام پيشنهادات صورت پذيرفت.

ابتدا سهراب تاش رهبر هسته مشارکت ابزار دقیق توضیحاتی پیرامون وضعیت فعالیت هسته ارائه و سپس دبیر هسته گزارشی از روند دریافت و بررسی پیشنهاد ها ارائه نمود. پس از آن دبیر نظام مشارکت ضمن بازدید از کارهای انجام شده جهت برگزاری نمایشگاه از نزدیک با تعدادي از پیشنهاد دهندگان این هسته دیدار نمود.

زارعي دبیر هسته مشارکت ابزار دقیق اعلام داشت که در نظر است نمایشگاه تا قبل از پایان سال با اهدافي از جمله: فراهم نمودن زمينه مناسب به منظور ارتقاء آگاهي و توانايي کارکنان، ارج نهادن به خلاقیت کارکنان، هماهنگ و هم جهت شدن کارکنان با اهداف پالايشگاه، بهره مندي از ايده ها و طرح ها و تفکرات تخصصی پرسنل، اشاعه فرهنگ مشارکت، همکاري جمعي و کارگروهي و تقويت انديشه مسئوليت پذيري برگزار گردد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • پنج شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٨ - ٠٧:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 472