صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

ديدار مدير کل ورزش و جوانان فارس با مهندس ابدالي دهدزی مدير عامل شرکت پالايش گاز پارسيان

دکتر حاجي زاده مدير کل ورزش و جوانان استان فارس با مهندس ابدالي دهدزی مدير عامل شرکت پالايش گاز پارسيان ديدار و گفتکو کرد.

 

به گزارش روابط عمومي، عباس حاجي زاده مدير کل ورزش و جوانان استان فارس در ابتداي هفته تربيت بدني با ابدالي دهدزي مدير عامل شرکت پالايش گاز پارسيان ديدار و گفت و گو کرد.

بنابراين گزارش در ابتداي جلسه، ابدالي دهدزي ضمن تبريک هفته تربيت بدني و عرض خوشامد، به تشريح فعاليتهاي فرهنگي و ورزشي شرکت پالايش گاز پارسيان در جهت  افزايش روحيه،  انگيزه و نشاط کارکنان پرداخت و خاطر نشان کرد: پالايشگاه گاز پارسيان در راستاي مسئوليتهاي اجتماعي  و لزوم محروميت زدايي از منطقه، تا کنون اقدامات و فعاليتهاي بسياري را انجام داده و اين مهم را با توجه به مسائل و مشکلات اجتماعي، خانواده ها و نيز لزوم پرداختن به ورزش و سلامت روحي و جسمي ايشان با تمام توان ادامه خواهد داد.

در ادامه حاجي زاده، مدير کل ورزش و جوانان استان فارس که با همراهي روساي اداره ورزش و جوانان شهرستانهاي مهر و لامرد در جلسه حضور داشت از پالايشگاه گاز پارسيان و به ويژه مهندس ابدالي دهدزي بدليل حمايت و پشتيباني از ادارات ورزش و جوانان و همکاري موثر ايشان در ترويج و گسترش فرهنگ ورزش و تندرستي بخصوص ورزشهاي همگاني و نيز حمايت مادي و معنوي از ورزشکاران منطقه تشکر و قدرداني نمود.

در پايان ابدالي دهدزي ضمن تبريک انتصاب دکتر حاجي زاده به عنوان مدير کل ورزش و جوانان استان فارس، براي ايشان و کليه همکارانشان در ايفاي مسئوليت جديد سلامتي و توفيق روزافزون را از خداوند متعال خواستار شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩ - ١٠:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 552