صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

برگزاری جلسه بازنگری نقشه راه تعالی و اولویت بندی پروژه های بهبود پالایشگاه

برگزاری جلسه بازنگری نقشه راه تعالی و اولویت بندی پروژه های بهبود پالایشگاه

جلسه بازنگری نقشه راه تعالی و اولویت بندی پروژه های بهبود پالایشگاه در سالن کنفرانس ساختمان اداری مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، آخرین مرحله از فرآیند ارزیابی سال 97پالایشگاه بر مبنای مدل تعالی سازمانی در محل سالن کنفرانس ساختمان مرکزی برگزار شد.

طی این جلسه کمیته راهبری و دبیران کارگروههای تعالی پس از بحث و تبادل نظر در خصوص زمینه های بهبود حاصل از ارزیابی سال 97 نهایتأ 9 پروژه را جهت ارتقای سطح تعالی سازمانی پالایشگاه متناسب با نقشه راه تعالی شرکت تا افق 1400 را انتخاب کردند. که این پروژه ها به ترتیب عبارتند از:

1.       شناسایی و توسعه سبک رهبری متناسب

2.       بازنگری و به روز رسانی سند استراتژیک

3.       مدیریت تیم سازی در سطوح مختلف و در راستای استراتژی ها

4.       تدوین و اجرای رویکرد مدیریت تکنولوژی

5.       استقرار مدیریت دانش

6.       اجرای فاز دوم مدیریت دارایی های فیزیکی

7.       استفاده از انرژی خورشیدی جهت صرفه جویی در مصرف انرژی

8.       ارتباط سیستم بهای تمام شده با سیستم جامع مالی

9.       اجرایی کردن نظام انگیزش کارکنان

مهندس راعی مشاور پروژه تعالی سازمانی ضمن تأکید بر لزوم حفظ و افزایش باور به تعالی همه در سطح کارکنان، افزود: سازمان هایی که موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره جوایز تعالی شده اند، برای پیمودن ادامه مسیر تعالی، می بایست ضمن حفظ وضعیت فعلی کلیات رویکردها، بر بهبود جزییات آنها تمرکز نمایند. ایشان با توجه به تغییر نماینده تعالی پالایشگاه عنوان کرد: با محول شدن این مسوولیت به مدیریت منابع انسانی، واحد مهندسی سیستم ها و بهره وری می تواند با جدیّت بیشتری به ایجاد بهبود در زیرمعیار 5 الف پرداخته و از این طریق در ارتقای سطح تعالی پالایشگاه ایفای نقش نماید و توصیه نمود که کارگروه های تعالی سازمانی با اضافه شدن کارکنان شاخص واحدهای مختلف تقویت شوند و برای تحقق نقشه راه می بایست انجام پروژه های بهبود در دستور کار شرکت قرار گیرد.

در ادامه مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان از زحمات تیم مشاور، واحد مهندسی سیستم ها و بهره وری، تیم ارزیابی و کارگروههای تعالی در طول پروژه ارزیابی سال 97 قدردانی نموده و ضمن تقدیر و تشکر از مسوول مهندسی سیستم ها و بهره وری بابت زحمات وی در مدت تصدی نماینده تعالی پالایشگاه و تبریک به دکتر چنگیزی بعنوان نماینده جدید تعالی پالایشگاه افزود: امیدوارم با توجه به توانایی و تجربه ایشان و همچنین اهمیت منابع انسانی بعنوان مهمترین سرمایه پالایشگاه در مدل تعالی سازمانی که منطبق بر تخصص و جایگاه سازمانی ایشان می باشد، در آینده گام های بلندی در مسیر تعالی برداریم.

ایشان در پایان بر ضرورت تسری فرهنگ و دانش تعالی در بین کلیه سطوح کارکنان تأکید و ابراز امیدواری کرد با همکاری و همیاری پرسنل جوان، پر تلاش و دارای درجات بالای علمی، بر بهبود مستمر در همه حوزه ها که زمینه ساز مسیر تعالی است، متعهد باشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٥:٣٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2017