صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مراسم بزرگداشت روز جانباز

مراسم بزرگداشت روز جانباز در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

همزمان با اعیاد شعبانیه مراسم بزرگداشت روز جانباز در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این مراسم که در نمازخانه ساختمان اداری مرکزی برگزار شد، مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، روز جانباز را عامل حفظ و زنده ماندن ارزشهای انقلاب، ایثار و فداکاری دانست و اظهار داشت : جانبازان چشم و چراغ جامعه هستند و این عزیزان یادگاران دوران عشق و حماسه اند که در عرصه فعالیت و خدمت نیز کارنامه درخشانی دارند.

مهندس ابدالی دهدزی به اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: جانبازان، سوابق درخشان خود را در میدان جنگ و نیز مُهر و نشانی را که از جنگ تحمیلی بر جسم خود به یادگار دارند، هرگز نبایداز تاریخ پرشکوه دفاع مقدس ملت ایران منقطع کنند بلکه آن را به مانند ثروتی عظیم برای خود نگهدارند.

مدیرعامل دومین تولید کننده گاز کشور در ادامه افزود: جانبازان، یادگار آزمایش های بزرگ ملی محسوب می شوند و ملت ایران باید برای همیشه به آنان به عنوان الگوهای مقاومت ارج نهند و آنان را گرامی بدارند. همچنین مهندس ابدالی ضمن محکومیت اقدام نابخردانه و غیرقانونی رییس جمهور رژیم تروریست پرور آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از همکاران دعوت کرد تا همگام با مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی خشم و نفرت خود را از این اقدام ننگین شیطان بزرگ و صهیونیسم بین الملل، فریاد کنند و حمایت، وحدت و همدلی خود را با شیرمردان غیور سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به نمایش بگذارند.

در پایان این مراسم از آقایان: اله مراد کشاورز، حسین سیاری، محمد شهابی، علی گرامی، یاراله برهانی، حسین اسماعیلی و محمد فلاحتگر جانبازان سرافراز شاغل در پالایشگاه پارسیان تجلیل شد.

چهارم ماه شعبان المعظم مصادف با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل عباس(ع) روز جانباز نامگذاری شده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • پنج شنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٨ - ٠٩:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 962