صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت پالايش گاز پارسيان با اخذ گزارش مطلوب از سازمان حسابرسي برگزار شد.

براي چهارمين سال متوالي: مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت پالايش گاز پارسيان با اخذ گزارش مطلوب از سازمان حسابرسي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شرکت پالايش گاز پارسيان، مهندس فرشيد ابدالي مديرعامل با اعلام اين خبر افزود: در مجمع عمومي ساليانه منتهي به 29 اسفند 97 براي چهارمين سال متوالي بر اساس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانوني؛ عملکرد مالي و جريان هاي نقدي پالايشگاه از تمامي جنبه ها طبق استانداردهاي حسابرسي به نحو "مطلوب" ارزيابي گرديد.

در اين جلسه ابتدا مهندس ابدالي، ضمن تبريک دهه کرامت و ميلاد حضرت امام رضا عليه السلام به اعضاي مجمع و مدعوين حاضر، گزارش فعاليت هيأت مديره در سال مالي 97 را ارائه و در خلال توضيحات خود به سئوالات اعضاي مجمع پاسخ لازم را ارائه نمود و اظهار داشت: بزرگترين هدف راهبردي شرکت پالايش گاز پارسيان توليد مسئولانه، پاک، ايمن و بهره ور مي باشد که تمام برنامه ريزي ها و اقدامات شرکت بر اين اساس انجام مي شود که ما بتوانيم مأموريت خود را به عنوان دومين تأمين کننده گاز کشور به نحو احسن انجام دهيم.

در اين جلسه که تحسين اعضاي مجمع عمومي را به دنبال داشت؛ مهندس منتظرتربتي معاون وزير و مديرعامل شرکت ملي گاز ايران با تشکر از روند مطلوب عملکردي و شفافيت هاي مالي در سال هاي اخير تصريح کرد: پالايشگاه گاز پارسيان در بحث توليد پايدار گاز، خودکفايي، HSE و ساير حوزه ها بسيار درخشان عمل کرده به شايستگي هر چه تمام تر يکي از بهترين شرکت هاي تابعه شرکت ملي گاز ايران مي باشد و بدين منظور از همه اعضاي هيأت مديره، مديرعامل و کارکنان خدوم و تلاشگر اين پالايشگاه کمال تقدير و تشکر را دارم.

همچنين در اين جلسه عبدالامير مجلي ثامري عضو هيأت مديره و مدير امور مالي پالايشگاه با بيان برخي اقدامات در حوزه مالي اظهار داشت: در سال مالي گذشته با اقدامات زيادي از جمله تسويه بدهي سود سهام دولت مربوط به سنوات 1386 تا 1396، پرداخت و تسويه علي الحساب سود سهم دولت در سال 97، اخذ مفاصاحساب مالياتي سالهاي 82 تا 96 و اخذ گواهينامه ثبت نام در نظام ماليات بر ارزش افزوده براي اولين بار از تاريخ شروع قانون مذکور؛ توانستيم سال موفقي را پشت سر بگذاريم و اميدواريم با برنامه ريزي هاي صورت گرفته اين روند ادامه داشته باشد.

در پايان مهندس ابدالي مديرعامل پالايشگاه از اعضاي هيأت مديره و تمامي کارکنان بخش هاي مختلف بويژه همکاران مديريت امور مالي تقدير و تشکر نمود.

شايان ذکر است اين مجمع با حضور معاون وزير و مديرعامل شرکت ملي گاز ايران و اعضاي هيأت مديره شرکت ملي گاز و همچنين حسابرس و بازرس قانوني شرکت، اعضاي هيأت مديره پالايشگاه گاز پارسيان در 18تيرماه جاري در محل ستاد شرکت ملي گاز ايران برگزار گرديد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨ - ١٥:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1086