صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بازدید امام جمعه شهرستان لامرد از شرکت پالایش گاز پارسیان

حجه الاسلام والمسلمین حسین زاده امام جمعه شهرستان لامرد از شرکت پالایش گاز پارسیان بازدید و با مدیرعامل، معاونین و روسا و جمعی از کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

امام جمعه شهرستان لامرد از شرکت پالایش گاز پارسیان  بازدید کرد

حجه الاسلام والمسلمین حسین زاده امام جمعه شهرستان لامرد از شرکت پالایش گاز پارسیان بازدید و با مدیرعامل، معاونین و روسا و جمعی از کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی حجه الاسلام والمسلمین حسین زاده امام جمعه شهرستان لامرد از شرکت پالایش گاز پارسیان بازدید و ضمن استقبال گرم و صمیمی مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل، معاونین و روسا و جمعی از کارکنان، در واحد های مختلف حضور یافت و با کارکنان دیدار  و گفتکو کرد.

حجه الاسلام حسین زاده ضمن ابراز خرسندی از این دیدار صمیمی گفت: دیروز و در زمان جنگ تأمین فشنگ مهم بود و امروز تأمین نفت و گاز زیرا نفت و گاز قلب کشور است و بایستی در سلامت و حفظ این قلب بکوشیم و این قلب بایستی همیشه خوب بتپد. چرا که تپش این قلب در دستان کارکنان توانمند و متخصص وزارت نفت است.

امام جمعه شهرستان لامرد در ادامه افزود: نیروهایی که در این گرمای طاقت فرسا در قسمت های مختلف پالایشگاه به خدمت مشغول هستند در واقع مرزداران این کشور هستند و خطاب به کارکنان شرکت پالایش کاز پارسیان بیان داشت: شما مرزدار اقتصادی ایران اسلامی هستید و دعا می کنم که فرمایش امام سجاد (ع) در صحیفه سجادیه تحت عنوان دعای مرزداران در حق شما اجابت شود.

در پايان مهندس ابدالي مديرعامل پالايشگاه گاز پارسيان ضمن تشکر از تشريف فرمايي امام جمعه لامرد، توضيحاتي در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه مسئوليت هاي اجتماعي، برگزاري کلاس هاي قرآن کريم، مصوبات شوراي اقامه نماز جهت ترويج و توسعه قرآن و معارف اسلامي و محفل انس با قرآن ارائه نمود.                          

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٨ - ١٤:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 889