صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاری جلسه بودجه بندی سال 98 در شرکت پالایش گاز پارسیان

جلسه بودجه بندی سال 98 شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور مدیرعامل، مدیر مالی، معاونین و روسا و جمعی از کارکنان مربوطه در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

برگزاری جلسه بودجه بندی سال 98 در شرکت پالایش گاز پارسیان

جلسه بودجه بندی سال 98 شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور مدیرعامل، مدیر مالی، معاونین و روسا و جمعی از کارکنان مربوطه در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در ابتدای جلسه ثامری مدیر مالی پالايشگاه، گزارشی از عملکرد این واحد ارائه کرد و در ادامه ابراز داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد و نامگذاری سال های اخیر با عنوان های اقتصادی؛ باید توجهمان را به بودجه ریزی عملیاتی معطوف کنیم و قوانین مالی بایستی رعایت شود و مطابق قوانین پیش رویم.

ايشان اظهار داشت: در سنوات گذشته دولت تا 25 آذر ماه بودجه را به مجلس تحویل می داد که امسال بایستی 15 آبان تحویل دهد و به خاطر همین فشردگی زمان بود که ما بر اساس عملکرد سال گذشته با استفاده از توان پالایشگاه کارهای مالی شرکت را انجام دادیم و جلسه بررسی بودجه را زودتر از موعد برگزار کردیم.

 در ادامه جلسه مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل، ضمن خوش آمد به همکاران و تشکر از گزارش مدیر مالی گفت:هیچ گاه بودجه ریزی، عملیاتی نبوده و در این سال ها تلاش شده است که بودجه ریزی عملیاتی شود و طبق همین روال پیش رویم.

مدیرعامل دومین تولید کننده گاز طبیعی کشور گفت: شرکت ها بایستی براساس محاسبات دقیق، بودجه پیش بینی کنند و کارهایشان را بر اساس بودجه پیش بینی شده انجام دهند. همگی باید دست به دست هم بدهیم و این مهم را به سرانجام برسانیم زیرا همه در این امر دخیل هستیم.

ايشان بيان داشتند: بحث صرفه جویی، استفاده درست از دستگاه ها، تجهیزات کارگاهها، آزمایشگاه ها استفاده درست از نیروهاي متخصص و توانمند بایستی طوری باشد که استفاده مطلوبی از بودجه در شرکت انجام شود و نهایتاً در انتهای سال از عملکرد هزینه هایمان دفاع کنیم. امیدوارم این مهم به کمک همدیگر محقق شود در اين راستا شرکت پالايش گاز پارسیان با عملکرد مناسب سعي در کاهش قيمت هاي تمام شده هر متر مکعب گاز دارد.

 

مهندس ابدالي در پايان افزود: هدف ما این است که همکاران بر قوانين و مقررات، قانون بودجه، قانون مناقصات، قانون کار و قوانین تأمین اجتماعی اشراف پیدا کنند تا در سال های آینده بتوانند تسلط بیشتری بر امور و تسهيل در کارها و همچنين سلامت کاري داشته باشند. همچنين انتظار مي رود دوره های بودجه مجدداً برگزار شود و همکاران با دقت، مقررات و آیین نامه ها را فرا بگیرند تا با اطلاعات بیستر ان شاالله بودجه ريزي صحيح و عملياتي داشته باشيم و کارها را پیش ببریم.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨ - ٠٨:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1007