صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاري يکصد و هشتادمين جلسه هيأت مديره شرکت پالايش گاز پارسيان

يکصد و هشتادمين جلسه هيأت مديره شرکت پالايش گاز پارسيان با حضور رييس هيأت مديره و ساير اعضاء در تاريخ 13 شهريور ماه در محل سالن کنفرانس پالايشگاه برگزار شد.

 

برگزاري يکصد و هشتادمين جلسه هيأت مديره شرکت پالايش گاز پارسيان

يکصد و هشتادمين جلسه هيأت مديره شرکت پالايش گاز پارسيان با حضور رييس  هيأت مديره و ساير اعضاء در تاريخ 13 شهريور ماه در محل سالن کنفرانس پالايشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي، اين جلسه ابتدا با تلاوت آياتي چند از کلام الله مجيد آغاز شد و سپس مهندس رحيمي ضمن عرض تسليت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان کربلا و خدا قوت به همکاران، به دليل تعميرات اساسي در اين روزهاي گرم به منظور آمادگي براي فصل زمستان، که مثل گذشته کارنامه درخشاني در پالايشگاه پارسيان از خود به جايي گذاشته است، اظهار اميدواري کرد که سالجاري نيز توليد خوبي را در پيش رو داشته باشيم.

همچنين با توجه به برنامه ريزي شرکت پالايش گاز پارسيان و تعميرات پيشگيرانه و تعميرات اساسي، اظهار کرد که مطمئناً به اهداف از پيش تعيين شده خواهيم رسيد.

در ادامه مهندس ابدالي دهدزي مديرعامل پالايشگاه پس از ارائه گزارشي از پيشرفت برنامه ها اعلام نمود، خوشبختانه وضعيت بسيار مطلوبي داريم و تعميرات اساسي امسال خيلي خاص مي باشد چون علاوه بر مديريت هماهنگي و نظارت بر توليد، مديريت ديسپچينگ و ديگري مديريت هاي ستادي با منطقه عملياتي تابناک به عنوان بالادست و مديريت پروژه استحصال اتان شرکت پالايش سپهر نيز هماهنگي لازم براي اقدامات و کارهاي مشترک بعمل آمده است.

وي با قاطعيت اذهان داشت براي آغاز فصل سرما واحدهاي پالايشگاه و همکاران توانمند و پرتلاش آمادگي کامل دارند و به ياري خداوند متعال تعميرات اساسي در مهرماه، مطابق با برنامه ها به پايان مي رسد تا زمستاني گرم براي هموطنانمان فراهم کنيم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • پنج شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٨ - ١٥:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1031