صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاري مراسم تجليل از خانواده شهدا و ايثارگران و جانبازان شرکت پالايش گاز پارسيان

مراسم تجليل از خانواده شهدا و ايثارگران و جانبازان شرکت پالايش گاز پارسيان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي در هفته دفاع مقدس و در راستاي تجليل از رشادت هاي رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحميلي مراسمي با حضور خانواده معزز شهدا و ايثارگران و جانبازان در تالار اجتماعات کوثر شرکت پالايش گاز پارسيان برگزار شد، ابتدا فيلم مستند بازگشت پخش گرديد.

اين فيلم که به ماجراي چگونگي بازگشت پيکر مطهر شهيد محمد ديانت مي پردازد که از شهداي منطقه مي باشد. اين فيلم به کارگرداني عبدالرضا نوذري و تهيه کنندگي محمود ابراهيمي از کارکنان پالايشگاه پارسيان و همکاري و پشتيباني بي دريغ مهندس ابدالي دهدزي ساخته شده است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمين شاکري امام جمعه شهرستان مهر، ضمن تبريک هفته دفاع مقدس و برشمردن گوشه اي از رشادت هاي رزمندگان اسلام، از مديرعامل پالايشگاه پارسيان به جهت تشکيل اين مراسم تقدير و تشکر به عمل آورد.

سپس مهندس ابدالي دهدزي ضمن تسليت شهادت امام سجاد (ع)هفته دفاع مقدس را گرامي داشت و گفت مردم ايران در 8 سال دفاع مقدس با تقديم 220 هزار شهيد و با کمترين امکانات در مقابل دنيا و زورگويي ها ايستادند و نهال انقلاب را با خون خود آبياري کردند.

مهندس ابدالي ضمن تشکر از حضور گسترده  خانواده هاي معظم شهداء، ايثارگران و جانبازان و فرزندان شهداء در اين مراسم قدرداني از عوامل ساخت فيلم مستند بازگشت پرداخت و گفت: به فرموده مقام معظم رهبري فضيلت زنده نگه داشتن ياد شهدا کمتر از شهادت نيست، گفت: شرکت پالايش گاز پارسيان در ساخت اين فيلم مشارکت فعال داشته و آن را جزء افتخارات کارکنان پالايشگاه مي داند.

ايشان در ادامه اظهار داشت: اقتدار انقلاب اسلامي امروز ما مرهون همان صبر و استقامتي است که ايثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس از خود نشان دادند.

در پايان سرهنگ رضايي فرمانده ناحيه مقاومت سپاه شهرستان مهر ضمن عرض خوش آمد به ايثارگران و خانواده گراميشان از مهندس ابدالي دهدزي و مجموعه پالايشگاه به جهت برگزاري اين مراسم باشکوه تشکر نمود و افزود: هفته دفاع مقدس تا قيامت مقدس است و در اين دفاع همه اقشار جامعه از مهندسين، پزشکان، کارگران، کشاورزان و ... دوشادوش هم در حفظ و حراست از کيان کشور مردانه جنگيدند.


 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨ - ٠٩:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1589