صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

حضورسردار نوعی اقدم در جمع بسیجیان شرکت پالایش گاز پارسیان

به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت این ایام ، سردار نوعی اقدم در جمع بسیجیان این شرکت حضور یافت و در نمازخانه ساختمان مرکزی شرکت پالایش گاز پارسیان سخنرانی کرد.

به گزارش روابط عمومی در این نشست با حضور بسیجیان، فرمانده پایگاه صاحب الزمان (عج)، اعضا شورای پایگاه و با حضور سرهنگ رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مهر انجام شد.

سردار  به ایراد سخنرانی و روشنگری پیرامون مسایل منطقه ای و جهانی پرداخت .وی در ابتدای کلام با ذکر خاطره ای از زمان جنگ و شهدای حرم  مطالب خود را آغاز نمود.

با بیان مشکلات پیش روی کشور و تلاش های سربازان گمنام امام زمان در حفظ میراث شهدای گرانقدر ابراز داشت: ما در منطقه توانسته ایم قدرت اول باشیم و به کوری چشم جهانخواران و ایادی آنها امروز در امنیت و قدرت هستیم و فقط با یک فرمان رهبر معظم انقلاب قادر هستیم تا اسرائیل را از صفحه هستی محو نماییم.

سردار جبهه و جنگ و جانبار سرافراز نوعی اقدم در ادامه از قدرت و رشادتهاي نظام جمهوري اسلامي ايران نکاتي را اشاره کرد و گفت: امروز حرم حضرت زینب (س) مصون از هر نوع دست درازی است و این با همت شهدای حرم و خون پاک آنان حاصل شده است.

این مراسم با دعا در تعجیل فرج آقا امام رمان (عج االله) و سلامتی رهبر معظم انقلاب در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران پایان یافت.

  • تاریخ درج خبر :
  • پنج شنبه ١٤ آذر ١٣٩٨ - ٠٨:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 940