صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاري مراسم ميلاد دخت نبي مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) در شرکت پالايش گاز پارسيان

مراسم ميلاد دخت نبي مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) در نمازخانه شرکت پالايش گاز پارسيان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اين مراسم با حضور سرهنگ جعفري فرمانده سپاه لامرد و هيأت همراه، ابدالي دهدزي مديرعامل و جمع کثيري از مسئولين و کارکنان شرکت پالايش گاز پارسيان با شکوه خاصي برگزار شد.

ابتدا فرمانده سپاه لامرد و هيأت همراه پس از حضور در دفتر مديرعامل شرکت پالايش گاز پارسيان در يک نشست صميمي با مديرعامل و مديران پالايشگاه و سپس بازديد از نمايشگاه صنايع خودکفايي کارکنان و متخصصين پالايشگاه، در مراسم جشن ولادت با سعادت بي بي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) شرکت نمودند.

بنابراين گزارش ابدالي دهدزي در ابتدا ضمن خوشامدگويي، به معرفي پالايشگاه پرداخت و گزارشي از توليد و تأمين گاز ارائه نمود و افزود: پالايشگاه گاز پارسيان به عنوان دومين تأمين کننده گاز طبيعي و تنها پالايشگاه گاز شيرين کشور نقش بي بديلي را در رشد و شکوفايي اقتصاد منطقه داشته و علاوه بر فعاليت در عرصه اقتصادي، اقدامات و فعاليت هاي بسياري را در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي و ارتقاء سطح فرهنگي و مذهبي منطقه انجام داده است.

در ادامه سرهنگ جعفري ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع مديران و کارکنان پالايشگاه، از اقدامات شايسته انجام شده توسط پالايشگاه در زمينه هاي مختلف تقدير و تشکر نمود و توفيق روزافزون را براي جهادگران عرصه اقتصادي خواستار شد.

در اين مراسم با شکوه، با مولودي خواني و مديحه سرايي و ذکر مناقب بي بي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) به پايان رسيد.


 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٨ - ٠٨:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 591