صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

با حضور اعضا ، جلسه هیأت مدیره شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد

دومین جلسه هیأت مدیره شرکت پالایش گاز پارسیان با حضور نایب رییس هیأت مدیره و کلیه اعضا در سالن کنفرانس برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی، این جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و سپس مهندس اسماعیلی رییس عملیات و عضو اصلی هیأت مدیره به گزارش تولید پرداخت.

وی گفت: گاز در سال گذشته علی رغم محدودیت ها و موانع بیرونی و همچنین اشکالات اساسی در زمینه خوردگی تأسیسات، در سال گذشته موفق به تولید حدود 21 میلیارد متر مکعب گاز و تزریق به خطوط سراسری گاز و بالغ بر هشت میلیون و دویست هزار بشکه میعانات شدیم و تا پایان خردادماه به تعهدات خود در قبال شرکت ملی گاز ایران در زمینه تولید گاز و میعانات عمل کرده ایم.

 و در ادامه مجلی ثامری ذیحساب و مدیرمالی شرکت و عضو اصلی هیأت مدیره به موضوع بررسی نحوه انجام تکالیف مقرر از سوی مجمع عمومی سال منتهی به اسفند 97 شرکت پالایش گاز پارسیان پرداخت و سپس کشاورزی جانشین کالا گزارش سه ماهه اول سال 99 با موضوع بهینه سازی سطح موجودی کالا و اصلاحات سیستمی و فرآیندی را ارائه نمود.

در ادامه مدیرعامل شرکت پالایش گاز گفت: امیدواریم در شرایط سخت کرونایی بتوانیم با وجود مسایل اجتماعی، اقتصادی که تحت تأثیر این ویروس قرار گرفته اهداف سازمانی را به خوبی به پیش ببریم و خدا را شاکریم که تاکنون این اتفاق مهم رخ داده و کارکرد بدون حادثه همراه با تولید بدون وقفه و منطبق با برنامه در حال انجام می باشد.

در پایان هیأت مدیره جلسه وارد دستور کار شد و موضوعات مطروحه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٧ تير ١٣٩٩ - ٠٨:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 840