صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

اقدامي ارزشمند از شرکت پالايش گاز پارسيان در راستای مسوولیت های اجتماعی

اهدا 25 کپسول اکسیژن توسط شرکت پالایش گاز پارسیان به بیمارستان فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهر

به گزارش روابط عمومی شرکت پالايش گاز پارسيان، با توجه به افزایش بی سابقه و روز افزون بیماران کرونایی و در جهت کمک به شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر به منظور رفع کمبود کپسول هاي اکسیژن بیمارستان، کارکنان شرکت پالایش گاز پارسیان تعداد 25 کپسول اکسیژن تهيه و برای استفاده بیماران نیازمند به این مرکز درمانی اهدا نمودند.

یوسف زاده دبیر کمیته مسوولیت های اجتماعی شرکت پالایش گاز پارسیان گفت: از طريق شبکه هاي مجازي متوجه شديم که بيمارستان فاطمه الزهرا(س) نيازمند کپسول هاي اکسيژن جهت سرويس دهي به بيماران کرونايي مي باشد که با موافقت مهندس ابدالی دهدزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان، کارکنا ن پرتلاش پالايشگاه در یک حرکت خداپسندانه و نوع دوستانه و در راستای مسوولیت های اجتماعی تصمیم گرفتند در جهت تهیه و تأمین 20 عدد کپسول اکسیژن مطابق با استانداردهای بیمارستانی جهت رفع مشکل بيماران اقدام نمايند.

دبیر کمیته مسئوليت هاي اجتماعي شرکت پالایش گاز پارسیان افزود: با توجه به شیوع کرونا ویروس و نیاز بیمارستان ها به این نوع کپسول ها و کمبود این نمونه در بازار، با تلاش گسترده و پیگیری های مهندس ابدالي دهدزي مدیرعامل مردمی و همکاران محترم، موفق به تأمین این تعداد کپسول گردیده که پس از سفارش گذاری و واریز وجه به حول و قوه الهی کپسول ها از محل کارخانه بارگيري و به زودي تحویل مرکز بهداشت و درمان شهرستان مهر برای استفاده در مراکز درماني قرار خواهد گرفت.

به دنبال اين اقدام ارزشمند همکاران در پالايشگاه گاز پارسيان، تعداد 5 کپسول ديگر نيز توسط کارکنان خدوم و زحمتکش واحد مستغلات تهيه گرديد تا در مجموع 25 کپسول اکسيژن در اختيار شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر قرار گيرد.

دبیر کمیته مسئوليت اجتماعي شرکت پالایش گاز پارسیان در ادامه افزود: باشد که این مهم ره توشه فردای همکاران متعهد در شرکت پالایش گاز پارسیان قرار گرفته و دعای خیر مردم شریف شهرستان، پشتوانه این عزیزان قرار گیرد.

وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران و به خصوص مردم شریف شهرستان مهر بیان داشت: بزرگ ترین افتخار برای ما این است که پالایشگاه گاز پارسیان از ابتدای تأسيس تاکنون و در راستای مسوولیت های اجتماعی نسبت به منطقه، جامعه ذينفعان،همشهریان و ساکنان اطراف پالایشگاه، همواره انجام وظیفه و ادای دین نموده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩ - ١٢:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1178