صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

دیدار مدیرعامل و مسوولین شرکت پالایش گاز پارسیان با رییس بازرسی استان فارس و بازرس کل منطقه سه کشور

مدیرعامل و مسوولین شرکت پالایش گاز پارسیان با رییس بازرسی استان فارس و بازرس کل منطقه سه کشور دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان به همراه مجلی ثامری مدیر امور مالی پالایشگاه و تعدادی دیگر از مسوولین با اکرمی رییس سازمان بازرسی استان فارس و بازرس کل منطقه سه کشور دیدار نمودند.

ابدالی دهدزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان ضمن تشکر ازآقای اکرمی و همکاران ایشان که همواره به عنوان ناظرینی متخصص و صاحب نظربرای کلیه دستگاه های اجرایی استان، صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را به عهده دارند اظهار داشت: همکاران ما در پالایشگاه پارسیان از این مهم بهره مند بوده و همواره توانسته اند در راستای خط مشی این دستگاه نظارتی و در مسیر خدمت رسانی به مردم شريف ایران اسلامی با تکیه بر  مقررات وصیانت از اموال عمومی، گام بردارند. و همواره حضور نیروهای متخصص بازرسی استان در کنار نیروهای پالایشگاه، راه ما را برای  رسیدن به اهداف متعالی پالایشگاه هموارتر ساخته است.

در پایان این دیدار  اکرمی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان اظهار داشت: ما بعنوان یکی از نهاد های نظارتی همیشه در کنار مسئولین استان بوده وعلاوه بر وظیفه خود به عنوان نظارت براجرای صحیح قوانین همواره توانسته ایم به دستگاهها مشاوره ای منطبق برمقررات را ارائه دهیم.

درطول این دیدار مسائل مهمی همچون تولید روزانه پالایشگاه، تعمیرات اساسی سالیانه قبل از شروع سرما، برپایی نمایشگاه دائمی صنایع خودکفایی کارکنان و متخصصین پالایشگاه براساس منویات مقام معظم رهبری، هماهنگی برای اجرای امور، بررسی مشکلات و معضلات موجود در مسیر اجرای صحیح مقررات و اجرای سایر فعالیت ها در پالایشگاه بحث وبررسی شد.


  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٨ - ٠٨:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1792