صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

پيام مهندس ابدالي به مناسبت روز جهاني کار و کارگر

مهندس ابدالی دهدزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی کارگر این مناسبت را به کارگران زحمتکش و پر تلاش در پالایشگاه گاز پارسیان تبریک گفت.

آنچه که امروز در جهان صنعتی بخصوص در کشورهای در حال توسعه تجلی پیدا می کند تبلور کار و حرکت به سمت پویایی بوده و بی شک شریان حیات رسیدن به این مهم همراه با چرخش چرخ های اقتصاد و صنعت این کشورها، به دستان توانمند شریف ترین و دلسوزترين قشر جامعه یعنی کارگران می باشد. بزرگداشت روز جهانی کارگر به عنوان مصداقی برای تشکر و قدردانی از خدمات ارزشمند کارگران می تواند منشاء بروز استعدادهای این نقش آفرینان در عرصه کار و خدمت باشد. آری کارگران انسان های شریفی هستند که در همه روزهای سال نقش آفرینی می کنند و بدون شک گرامیداشت این عزیزان معطوف به یک روز خاص از سال  نمی شود.

اینجانب بر خود لازم میدانم از تک تک همکاران محترم کارگر عزیز و پرتلاش پالایشگاه که همواره در راستای تولید پایدار و ایمن از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و از ابتدا تا انتهای هر سال و به خصوص در تعمیرات اساسی پالایشگاه همواره آستین همت را بالا زده تا بعنوان یک پالایشگاه نمونه درمیان پالایشگاههای گاز کشور در اکثر زمینه ها برتر باشند و با تلاش و کوشش توانسته‌اند با توليد بیش از 21 ميليارد متر مکعب گاز در سال گذشته و بيش از 28 ميليون نفرساعت کار بدون حادثه افتخار دیگری به ارزشهای کار ایمن در پالایشگاه پارسیان بیافزایند و نيز از همه تلاشگران و جهادگران عرصه توليد کشور تشکر و قدردانی نموده از درگاه خداوند سبحان برای همه عزیزانم و خانواده هاي محترم آنان در پالایشگاه سلامتی و موفقیت مسئلت دارم و مطمئنم روزهای خوب و بدون کرونا ویروس فرا خواهد رسید و مجدداً دستهای گرم و زحمتکش شما را صمیمانه در دست گرفته و بر آنان بوسه خواهم زد.

 

فرشيد ابدالي دهدزي

مديرعامل

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٩ - ٠٧:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1777