صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

براي پنجمين سال متوالي: مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت پالايش گاز پارسيان با اخذ گزارش مطلوب از سازمان حسابرسي برگزار شد.

براي پنجمين سال متوالي مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت پالايش گاز پارسيان با اخذ گزارش مطلوب از سازمان حسابرسي براي صورت هاي مالي و گزارش بازرس قانوني برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي شرکت پالايش گاز پارسيان، مهندس فرشيد ابدالي مديرعامل پالایشگاه با اعلام اين خبر افزود: در مجمع عمومي ساليانه منتهي به 29 اسفند 98 براي پنجمين سال متوالي بر اساس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانوني؛ عملکرد مالي و جريان هاي نقدي پالايشگاه از تمامي جنبه ها طبق استانداردهاي حسابرسي به نحو "مطلوب" ارزيابي گرديد.

در اين جلسه ابتدا مهندس ابدالي، گزارش فعاليت پالايشگاه در سال مالي 98 را ارائه و در خلال توضيحات خود به سئوالات اعضاي مجمع پاسخ لازم را ارائه نمود و اظهار داشت: بزرگترين هدف راهبردي شرکت پالايش گاز پارسيان توليد مسئولانه، پاک، ايمن و بهره ور مي باشد که تمام برنامه ريزي ها و اقدامات شرکت بر اين اساس انجام مي شود که ما بتوانيم مأموريت خود را به عنوان دومين تأمين کننده گاز کشور به نحو احسن انجام دهيم.

بعد از ارائه فعاليت هاي شرکت، مهندس ابدالي دهدزي، اهم مشکلات و تنگناههاي موجود شرکت را به اطلاع اعضاء مجمع رساند تا تصميمات و رهنمودهاي لازم توسط معاون وزير نفت و اعضاء مجمع اتخاذ گردد. پس از ارائه گزارش مهندس ابدالي دهدزي، نماينده سازمان حسابررسي و بازرسان قانوني شرکت، گزارش حسابرسي و بازرسي شرکت پالايش گاز پارسيان را براي دوره منتهي به 29/12/98 قرائت نمودند که اعضاء مجمع با توجه به گزارش مطلوب و مقبول ارائه شده از سازمان حسابرسي به اتفاق گزارش حسابرسي و بازرسي قانوني شرکت را مصوب نمودند.

در اين جلسه که تحسين اعضاي مجمع عمومي را به دنبال داشت؛ مهندس منتظرتربتي معاون وزير و مديرعامل شرکت ملي گاز ايران با تشکر از روند مطلوب عملکردي و شفافيت هاي مالي در سال هاي اخير تصريح کرد: پالايشگاه گاز پارسيان در بحث توليد پايدار گاز، خودکفايي، HSE ، رعايت پروتکل هاي بهداشتي درمبارزه با کرونا ويروس و ساير حوزه ها بسيار درخشان عمل کرده و به شايستگي هر چه تمام تر يکي از بهترين شرکت هاي تابعه شرکت ملي گاز ايران مي باشد و بدين منظور از همه اعضاي هيأت مديره، مديرعامل و کارکنان خدوم و تلاشگر اين پالايشگاه کمال تقدير و تشکر را دارم.

همچنين در اين جلسه عبدالامير مجلي ثامري عضو هيأت مديره و مدير امور مالي پالايشگاه با بيان برخي اقدامات در حوزه مالي اظهار داشت: در سال مالي گذشته با اقدامات زيادي از جمله تسويه پرونده هاي ماليات به ارزش افزوده سال هاي 91تا 94، 96 انعقاد قرارداد اجاره با شرکت ملي نفت و تعيين تکليف مالکيت پارسيان 2 و انتقال حساب هاي شرکت به بانک مرکزي توانستيم سال موفقي را پشت سر بگذاريم و اميدواريم با برنامه ريزي هاي صورت گرفته اين روند ادامه داشته باشد.

در پايان مهندس ابدالي دهدزی مديرعامل پالايشگاه از اعضاي هيأت مديره و تمامي کارکنان بخش هاي مختلف بويژه همکاران مديريت امور مالي تقدير و تشکر نمود.

 

شايان ذکر است جلسه مجمع با حضور معاون وزير و مديرعامل شرکت ملي گاز ايران و اعضاي مجمع عمومي شرکت ملي گاز و و مدير هماهنگي و نظارت بر توليد و همچنين حسابرس و بازرس قانوني شرکت، مدير عامل و مدير امور مالي شرکت پالايش گاز پارسيان با رعايت پروتکل هاي بهداشتي مقابله با کرونا ويروس در محل ستاد شرکت ملي گاز ايران برگزار گرديد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٩ - ١٣:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 634