صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاري بيست و سومين جلسه کميته سلامت در شرکت پالايش گاز پارسيان

بيست و سومين جلسه کميته سلامت در شرکت پالايش گاز پارسيان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي، بيست و سومين جلسه کميته سلامت با حضور مديرعامل، مسئولين مرتبط در اتاق کنفرانس ساختمان مرکزي برگزار شد.

بنابراين گزارش، در ابتدا رهنمايي مسئول واحد HSE به ارائه گزارشي از اقدامات و فعاليت هاي صورت گرفته در جهت مقابله با ويروس کويد 19 در پالايشگاه پرداخت و ابراز اميدواري کرد که مسئولين واحدها همچون گذشته نظارت دقيقي بر اجراي مصوبات کميته سلامت داشته باشند.

در ادامه ابدالي دهدزي مديرعامل، ضمن تبريک سالروز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي، تمهديدات اتخاذ شده در پالايشگاه گاز پارسيان در خصوص کنترل بيماري کويد 19 را بسيار مطلوب ارزيابي کرد و افزود: از ابتداي شيوع بيماري کرونا، پالايشگاه پارسيان با برگزاري مستمر جلسات کميته سلامت و اجرايي نمودن دستور العمل هاي ابلاغ شده در HSE شرکت ملي گاز ايران و ستاد ملي مبارزه با کرونا و نيز نظارت و پايش دائمي پروتکل هاي مصوب شده توانسته است در کنترل شيوع اين بيماري بسيار مطلوب عمل کرده و با تضمين سلامت کارکنان و به هدف اصلي شرکت که استمرار توليد و پايدار گاز مي باشد، نائل آيد.

در پايان مصوبات جلسه قبل و دستورالعمل هاي ابلاغي جديد مورد بحث و بررسي قرار گرفت و تصميمات لازم در اين خصوص اتخاذ گرديد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٤ شهريور ١٣٩٩ - ١٠:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 303